• Informacje na temat:

  aktorka oświadczyła

Artykuły na temat: aktorka oświadczyła
 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  Większość młodych ludzi nie bardzo wie, kim zamierza zostać w przyszłości, ale ta zasada nie dotyczyła Edyty Olszówki. - Właściwie od zawsze wiedziałam, że chcę być aktorką - oświadczyła w jednym(...). A wszystko przez... głos. - Byłam drobną blondynką i zdaniem wielu profesorów, nie pasował do mnie chrypiący wokal - zwierzyła się aktorka. - To było straszne.  Przestałam palić, przytyłam dwadzieścia...

 • Kamilla Baar: Konflikty warto rozwiązywać w łóżku

  Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek. "Napięcia, konflikty warto rozwiązywać... w łóżku" - oświadczyła gwiazda serialu "Na krawędzi".

 • Agnieszka Kaczorowska oszukała partnera? Aktorka odpowiada na zarzuty

  Kamil Kuroczko nie ukrywa, że czuje się oszukany przez Agnieszkę Kaczorowską (24 l.). Miał nadzieję, że wraz z nią osiągnie taneczne sukcesy, ale, jak wynika z jego oświadczenia, aktorka wystawiła go do wiatru. Jaka jest odpowiedź Agnieszki na te zarzuty?

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Marta Wierzbicka ma nowego faceta? Aktorka zabrała głos!

  Aktorka niedawno poinformowała, że rozstała się ze swoim chłopakiem, Maciejem Zawadzkim.  "Nie jestem już w związku. Podjęliśmy z Maćkiem taką decyzję i rozstaliśmy się w zgodzie" - oświadczyła na(...) ona wypadek i wjechała samochodem w tramwaj.  Kilka dni później media obiegła plotka, że aktorka ma już nowego faceta! Fotoreporter "Twojego Imperium" przyłapał ją na spotkaniu z Błażejem, bratem...

 • "House of Cards": Robin Wright jak drapieżnik

  Robin Wright przyznała, że obserwowała zachowanie drapieżników, aby doskonalić swoją postać w głośnym serialu "House of Cards". Aktorka wciela się w postać Claire Underwood, której bezwzględność wielu fanom może przywodzić na myśl zachowanie najbardziej drapieżnych ptaków.

 • Agnieszka Kotulanka: Gwiazdy stanęły na wysokości zadania. Piękny gest dla aktorki!

  ...z fotoreporterów. Wygląda na to, że aktorka podjęła walkę z wyniszczającym nałogiem. Wspiera ją w tym córka, Katarzyna Sas-Uhrynowska. Ostatnio panie spędziły cały dzień razem, porządkując mieszkanie na(...) dla koleżanki nigdy nie chce komentować jej problemów, w rozmowie z nami oświadczyła: - Jeśli będzie jakaś zorganizowana akcja mająca na celu zebranie funduszy na opłatę ośrodka dla Agnieszki, bez...

 • "Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

  Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

 • Aktorka walczy o dziecko

  Rozwodząca się amerykańska aktorka Kelly Rutherford walczy z mężem Danielem Gierschem o to, by ich syn mógł zamieszkać wraz z nią w Nowym Jorku.

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

Zdjęcia na temat: aktorka oświadczyła
Wideo na temat: aktorka oświadczyła
 • Agata Buzek przerywa milczenie! A jednak!

  Agata Buzek jest osobą skrytą i tajemniczą. Tym samym wzbudza wiele domysłów. Podczas rozmowy z Wideoportalem aktorka zdradziła, w jaki sposób reaguje na pojawiające się o niej informacje. Uchyliła też rąbka tajemnicy dotyczącej jej życia. - Nie mam w domu Wi-Fi, zgubiłam telefon, nie oglądam telewizji i nie czytam prasy - oświadczyła aktorka. Przyznała, że nie zna artykułów na swój temat. - Nie