• Informacje na temat:

  aktorka-paulina chruściel

Artykuły na temat: aktorka-paulina chruściel
 • Paulina Chruściel ścięła włosy!

  Paulina Chruściel (37 l.) rzadko pojawia się na salonach. Ostatnio jednak mogliśmy zobaczyć ją na evencie związanym z serialem "Za marzenia". Aktorka, która ostatni raz pozowała na ściance latem ubiegłego roku, zaprezentowała się w nowej, krótszej fryzurze! Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie, a Wam jak się podoba?

 • Dzięki wrodzonemu temperamentowi i osobowości Paulina Chruściel w cuglach wygrała casting do roli Irminy w serialu "Apetyt na miłość". W jednym z wywiadów aktorka opowiadała o swojej pracy i o tym, jaka jest jej bohaterka - zdrobniale zwana Iką.

 • Paulina Chruściel: Mój czas dla rodziny

  ...aktorka Paulina Chruściel. Żartują, że w pracy dogadują się lepiej niż w domu. Zawodowo spotkali się na planie serialu "Singielka", dzięki któremu Paulina zdobyła popularność. Nie obnosili się z tym(...) szekspirowską Lady Makbet. Zrobiła na nim wrażenie. Zadzwonił. − Później śmiałam się, że zakochał się w mojej bohaterce, nie we mnie − odgryza się Paulina Chruściel. To był dobry czas. Zostali parą. Nie...

 • Paulina Holtz w Leśnej Górze!

  Paulina Holtz, którą widzowie od 15 lat kojarzą z rolą Agnieszki Lubicz w "Klanie", wystąpi gościnnie w serialu "Na dobre i na złe". Aktorkę trudno będzie rozpoznać - jej bohaterka Matylda nosi perukę, która odróżnia ją od Agnieszki z "Klanu".

 • "Singielka" Paulina Chruściel chciała spędzić życie na... nauce języków obcych!

  Paulina Chruściel, czyli Elka z „Singielki”, każdą wolną chwilę poświęca na naukę języków obcych. - Odpoczywam przy tym, bardzo mnie to uspokaja – mówi i dodaje, że gdyby nie została aktorką, najprawdopodobniej byłaby tłumaczką.

 • Związana z żonatym mężczyzną

  Najpierw było zauroczenie i namiętny romans. Jednak teraz Klara (Paulina Chruściel) zamierza zerwać z Leszkiem (Radosław Pazura). Mężczyzna nie przestaje o niej myśleć, ale zbliży się do Klary dopiero, gdy dojdzie do tragedii.

 • "Singielka": Paulina Chruściel z miłości do Afryki nauczyła się języka suahili

  Paulina Chruściel, czyli Elka z „Singielki”, często mówi w wywiadach o... Afryce – kontynencie, w którym zakochała się kilka lat temu i którą, dzięki licznym podróżom, zna już jak własną kieszeń. Aktorka podjęła nawet próbę nauczenia się suahili i dziś bez trudu porozumiewa się w tym języku!

 • Przybylska żąda rozwodu

  Anna Przybylska wróciła na plan "Złotopolskich". Marylka, w której postać wciela się aktorka, przyleci z Anglii i poinformuje swojego męża Tomka (Piotr Szwedes), że... chce rozwodu!

 • Paulina Chruściel: Umarła, zmartwychwstała i... zniknęła!

  ...34 lata, 169 cm wzrostu, 14 seriali i 1 film w dorobku, 1 mąż, 1 dziecko i 1 medialna burza na koncie! Tak pokrótce można podsumować Paulinę Chruściel. Chcecie wiedzieć o niej więcej?

 • Nowe twarze w "Złotopolskich"

  W serialu "Złotopolscy" pojawią już wkrótce nowe twarze. Dwie kobiety trochę namieszają w Złotopolicach.

Zdjęcia na temat: aktorka-paulina chruściel
Wideo na temat: aktorka-paulina chruściel
 • "Singielka": Paulina Chruściel o nowym sezonie

  Czy Paulina Chruściel kibicuje serialowemu Tomaszowi? O czym naprawdę jest "Singielka"? Jak aktorka starała się przedstawić losy swojej bohaterki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powyższym materiale filmowym.

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • "Singielka": Paulina Chruściel o zmianach w życiu Elki

  - Dostałam polecenie od stacji, że mam się "wylaszczyć" - żartuje Paulina Chruściel, odtwórczyni roli Elki. Aktorka opowiada o pracy na planie drugiego sezonu "Singielki" oraz o popularności jej bohaterki. - Dziewczyny identyfikują się z nią, lubią ją... Dlatego, że ona jest taką prawdziwą postacią, z krwi i kości.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

Dyskusje na temat: aktorka-paulina chruściel