• Informacje na temat:

  aktorka pis

Artykuły na temat: aktorka pis
 • Afera wokół Dominiki Figurskiej-Chorosińskiej! Aktorka zdradzała męża, a teraz PiS ją nagrodzi!?

  Sukces Dominiki Figurskiej-Chorosińskiej (41 l.), jaki odniosła w polityce, zaskoczył wielu. Gwiazda "M jak miłość” została wybrana w tegorocznych wyborach na posłankę PiS. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie awansuje na stanowisko szefowej sejmowej komisji rodziny! Czy aby na pewno celebrytka, która dopuściła się zdrady męża, jest dobrym kandydatem?

 • Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Katarzyna Łaniewska, aktorka znana m.in. z serialu "Plebania", ma startować w Warszawie jako kandydatka PiS do Senatu - ujawnili politycy tego ugrupowania.

 • SE: Weronika Rosati żąda 22 tys. złotych alimentów? Aktorka wszystkiemu zaprzecza

  Weronika Rosati (35 l.) znalazła się na wojennej ścieżce z byłym partnerem i ojcem swojej córki Elisabeth. Według informacji "Super Expressu" aktorka walczy o gigantyczne alimenty dla dziewczynki. Sama zainteresowana zaprzecza tym doniesieniom.

 • PiS potępia "Antychrysta"

  Senatorowie Prawa i Sprawiedliwości postanowili zainterweniować w sprawie najnowszego filmu Larsa von Triera - "Antychryst". Ich zdaniem produkcja, finansowana częściowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, jest satanistyczno-pornograficzna.

 • Magdalena Boczarska: Burza na profilu aktorki. Poszło o aborcję

  ...ciąży,zgadza się Pani z tym??" - zapytała jedna z pań (pis. oryg.). Aktorka postanowiła jasno i wyraźnie wyłuszczyć swoje stanowisko niedoinformowanej internautce, podkreślając, że "nie jest(...)Poparcie dla protestujących aktorka wyraziła na Instagramie, publikując zdjęcie z "czarnym wtorkiem" i deklaracją, że "nie składamy parasolek". Reakcja niektórych internautek była zaskakująca. Jedna...

 • Kto zagra Weronikę Marczuk?

  Weronika Marczuk, producentka filmowa, prawniczka, aktorka, była jurorka telewizyjnego show "You Can Dance" i uczestniczka "Tańca z gwiazdami", zamierza nakręcić film o swym zatrzymaniu przez CBA w związku z podejrzeniami o korupcję.

 • Maja Ostaszewska słono zapłaciła za walkę z PiS! "Straciłam..."

  Aktorka od lat mocno angażuje się w sprawy społeczne. Maję często można zobaczyć na wiecach protestacyjnych i marszach, które na ogół są nie w smak obecnej władzy. Ostaszewska w rozmowie z Plejadą(...) ponad wartościami" - zapewnia Ostaszewska.  Maja nie zamierza jednak rezygnować z głoszenia i bronienia swoich poglądów. Aktorka nie może chociażby patrzeć, jak w naszym kraju poniża się i dyskryminuje...

 • Górniak w "Tańcu z gwiazdami"!

  Edyta Górniak weźmie udział w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka to na razie największa gwiazda 12. odsłony show.

 • Maja Ostaszewska przerażona rządami PiS-u!

  Niedawno Prawo i Sprawiedliwość świętowało swoje sto dni rządów. W tym czasie nie udało im się jednak spełnić większości obietnic, które Szydło zapowiadała w swoim expose. Na szczęście przepchano sztandarowe 500 złotych na drugie dziecko i udało się skutecznie zablokować działania Trybunału Konstytucyjnego. Czy to dlatego aktorka Maja Ostaszewska nie należy do grona zwolenników "dobrej zmiany...

 • Największa gwiazda "TzG"?

  We wrześniu ruszy 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami" - jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Znane są już pierwsze gwiazdy, które od kilku tygodniu trenują przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Lecz najbardziej znane nazwiska show, to nazwiska prowadzących: Katarzyna Skrzynecka i Pior Gąsowski witają telewidzów w każdy niedzielny wieczór.

Zdjęcia na temat: aktorka pis
Wideo na temat: aktorka pis
 • Zborowska: podejście Polaków do osób homoseksualnych się zmieni, ale dopiero za kilkadziesiąt lat

  tabu, to jest zwykły, normalny temat, tak jak wegetarianizm, weganizm czy impreza w piątek – mówi Zofia Zborowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka jest zdania, że o tolerancji wobec(...) swoje głowy – mówi Zofia Zborowska. Aktorka podkreśla, że problem nietolerancji dotyczy przede wszystkim mniejszych miejscowości, gdzie wciąż panują tradycyjne poglądy na obyczaje. – Warszawa to jest

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: aktorka pis