• Informacje na temat:

  aktorka pokazuje majtki

Artykuły na temat: aktorka pokazuje majtki
 • Julia Wieniawa pręży nagie pośladki na Wyspach Zielonego Przylądka

  ...20-latka wybrała się na Wyspy Zielonego Przylądka. Nie byłaby sobą, gdyby nie pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Celebrytka wrzuciła zdjęcia w różowym dwuczęściowym kostiumie z napisem "Love to be wet", na których pozuje rozkraczona. Część fanów jest zachwycona fotkami, inni wytykają jej zbytni ekshibicjonizm. "Po co ci majtki, jak widać cały tyłek" - napisał jeden z użytkowników.  Inny...

 • Kinematografia w Bagdadzie

  Ahmed robi, co może, żeby kino znów się zaludniło. Na starych fotosach domalowuje aktorkom mocno zabudowane biustonosze i majtki ponad pępek. Wieszając je w gablocie i tak ma duszę na ramieniu. W Bagdadzie wyleciało w powietrze kilka restauracji, gdzie podawano alkohol, a goły biust jest grzeszny tak jak szklanka piwa - pisze w "Gazecie Wyborczej" Paweł Smoleński.

 • "Miłość na bogato": Karolina Gilon otrzymała propozycję nagiej sesji zdjęciowej

  Karolina Gilon nie wstydzi się swojego ciała i nie ma oporów przed pozowaniem do odważnych zdjęć, ale muszą one być w granicach dobrego smaku. Gwiazda „Miłości na bogato” przyznaje, że dostaje dużo propozycji rozbieranych sesji zdjęciowych, ale rozważa tylko te, które nie są wulgarne. Najbardziej podobają jej się artystyczne akty. Niewykluczone, że aktorka niedługo trafi na okładkę magazynu dla...

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

 • Edyta Olszówka (43 l.) była jedną z gwiazd, które pojawiły się na pokazie kolekcji Tomasza Olejniczaka. Na tę okazję założyła białą obcisłą sukienkę oraz... majtki w tym samym kolorze. Kreacja była tak krótka, że jak tylko aktorka usiadła, to od razu odsłoniła całą bieliznę! Naomi Campbell nie ma większych problemów z pokazywaniem swojego nagiego ciała. Na ogól robi to jednak za spore...

 • Karolina Gilon nie wstydzi się swojego ciała i nie ma oporów przed pozowaniem do odważnych zdjęć, ale muszą one być w granicach dobrego smaku. Gwiazda "Miłości na bogato" przyznaje, że dostaje dużo propozycji rozbieranych sesji zdjęciowych, ale rozważa tylko te, które nie są wulgarne.

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  ...podobnych propozycji otrzymuje bardzo wiele. Konsekwentnie odmawia, ponieważ przestrzega wartości, które wyniosła z domu. Aktorka jest katoliczką, chrześcijańskimi zasadami kieruje się także(...) się z aktorstwem. Negatywne emocje, niepewne jutro czy nagość - wspomina siostra gwiazdy, Maja. Pierwsza próba dla Małgosi przyszła wraz z początkiem kariery. Do dziś aktorka doskonale pamięta swoje...

 • Tabloid ma przeprosić Dodę

  Wydawca "Super Expressu" ma przeprosić Dodę za podanie nieprawdy, jakoby popularna piosenkarka pojawiła się na jednej z branżowych imprez bez bielizny - orzekł we wtorek (24 marca) Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.

 • Kino lepsze niż LSD

  "Chciałem, żeby kino było lepsze, niż LSD" - mówi w komentarzu do "Świętej góry" Alejandro Jodorowsky. Cała jego filmowa twórczość jest próbą osiągnięcia stanu oświecenia.

 • Pakosińska: Wyruszam na seksmisję

  Znana z kabaretowej sceny i charakterystycznego śmiechu, Katarzyna Pakosińska debiutuje własnym programem w telewizji. W "Pakozetce" będzie namawiać mężczyzn z pierwszych stron gazet na intymne zwierzenia.