• Informacje na temat:

  aktorka polska julka

Artykuły na temat: aktorka polska julka
 • "Na dobre i na złe": Julka jest już inna

  Aktorka jest w ciąży, ale zamierza być jak najdłużej aktywna zawodowo. W „Na dobre i na złe” gra Julię Burską, w którą przed laty wcielała się urocza Sara Müldner.

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • “Na dobre i na złe”: Julka Burska wraca do Leśnej Góry!

  ...w czasie z wyjazdem aktorki do Paryża na studia aktorskie. W 623. odcinku (emisja w środę 3 lutego w TVP2) Julka ponownie pojawi się w Leśnej Górze. Lecz ze zmienioną... twarzą. Teraz w postać tę wcieli(...) . w głośnych filmach "Sala samobójców", "Disco polo" czy "Big Love". Zdradzamy, że zaraz po swoim powrocie do Polski Julka będzie świadkiem groźnego wypadku drogowego. Natychmiast włączy się do akcji...

 • Jabłczyńska, Siwiec i Zając powiedziały "tak"

  Aktorki, piosenkarki, blogerki i dziennikarki - wszystkie w welonach! Aneta Zając, Anita Sokołowska, Joanna Jabłczyńska czy Klaudia Halejcio jako jedne z pierwszych powiedziały "tak". Na co się zgodziły? Co oznacza tajemnicza data 14 września?

 • Julia Wróblewska wyprowadza się z Polski! Nie pójdzie na studia?!

  Jak dowiedział się tabloid "Fakt" młoda aktorka, jak tylko zda maturę wyjeździe z Polski i chce zniknąć z show-biznesu. Jak zdradziła w rozmowie z gazetą mama Julii, jej córka ma już zaplanowaną(...)". Fani serialu "M jak Miłość", w którym Wróblewska gra rolę Zosi, mogą być jednak spokojni. Aktorka nie bywa na planie codziennie, więc jeżeli zaistnieje potrzeba nakręcenia scen z jej udziałem, to...

 • "Barwy szczęścia": Ją też uśmiercą?

  Jedna z największych gwiazd "Barw szczęścia", Izabela Kuna, postanowiła pożegnać się z serialem. To kolejna aktorka, która opuszcza produkcję. Dlaczego tak się dzieje? Czy zbliża się koniec popularnej telenoweli, którą Polacy tak uwielbiają?

 • "M jak miłość": Joanna Kuberska czuje się... wybrańcem losu!

  Joanna Kuberska, czyli Julka Kryszak z „M jak miłość”, nie kryje, że już jako mała dziewczynka marzyła, by zostać aktorką. Po maturze zdawała egzaminy do wszystkich państwowych szkół teatralnych w Polsce, ale nie została przyjęta do żadnej... - Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić – wspomina.

 • Polska Tatum O'Neal?

  Jasne włosy, brązowe oczy, buzia aniołka... i charakter uroczej, 7-letniej diablicy. Taka jest Michalina - jedna z głównych bohaterek najnowszej komedii Ryszarda Zatorskiego, "Tylko mnie kochaj" . W roli sprytnej dziewczynki na ekranie debiutuje mała Julia Wróblewska. W filmie puka do drzwi - i do serca - młodego, ambitnego i zabójczo przystojnego architekta Michała (czyli Macieja Zakościelnego)

 • Julia Pietrucha znowu narzeka na Polskę! Kiedy wyjedzie?

  Aktorka od dwóch lat jest żoną amerykańskiego hipstera, Iana Dowa. Dzięki temu Julka zasmakowała "światowego" życia i coraz ciężej żyje jej się w szarej polskiej rzeczywistości. Niestety, nadal zarabia tutaj największe pieniądze i nie może raczej pozwolić sobie na razie na emigrację. Kolejny raz pozwala sobie za to ponarzekać na rodaków... "Narzekanie, ponuractwo, pesymizm, brak kultury...

 • ​"Na dobre i na złe": Podwójne macierzyństwo Aleksandry Hamkało

  Aleksandra Hamkało została mamą na początku maja, a grana przez nią Julka Burska urodzi swoje pierwsze dziecko dopiero po wakacjach.

Dyskusje na temat: aktorka polska julka