• Informacje na temat:

  aktorka przedawkowala

Artykuły na temat: aktorka przedawkowala
 • Demi Lovato przedawkowała heroinę?! Trafiła do szpitala!

  Gwiazda, która zaczęła swoją przygodę z show-biznesem już jako dziecko w serialu dla dzieci "Barney i Przyjaciele", wiele przeszła w swoim życiu. Kiedy na dobre zagościła na ekranach telewizorów jako aktorka Disneya, zaczęły się także jej problemy z narkotykami i alkoholem. Potem pojawiły się także zaburzenia odżywiania. W 2010 roku rozpoczęła leczenie w klinice i długo walczyła o powrót do...

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Zmarł z powodu przedawkowania

  Kanadyjski aktor Cory Monteith, gwiazda popularnego serialu "Glee", zmarł z powodu przedawkowania heroiny i alkoholu - poinformował we wtorek, 16 lipca, urząd koronera prowincji Kolumbia Brytyjska. Aktor miał 31 lat.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • 7 stycznia zmarła Olivia Nova (+20 l.), gwiazda filmów dla dorosłych. Dziewczyna znaleziona została martwa w rezydencji w Las Vegas. Jej bliscy błagają fanów o przelanie pieniędzy, z których zorganizowany zostanie pogrzeb.

 • Wayne Static nie żyje

  Były frontman metalowej grupy Static-X zmarł trzy dni przed swoimi 49. urodzinami.

 • Demi Moore przedawkowała?

  To się musiało tak skończyć! Skrajnie wychudzona i wyczerpana 49-letnia gwiazda trafiła do szpitala w Los Angeles. Informację potwierdził jej agent.

 • Międzynarodowy festiwal filmów o Wysockim

  12 konkursowych filmów zostanie pokazanych na XIII Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych o Włodzimierzu Wysockim "Pasje według świętego Włodzimierza", który rozpoczął się w 17 stycznia w Koszalinie (Zachodniopomorskie).

 • Wielki dramat aktorki

  Amerykańska aktorka Christina Applegate nadal nie może się pogodzić ze śmiercią swojego byłego partnera fotografa Lee Grivasa. Mężczyznę zmarł z powodu przedawkowania narkotyków cztery miesiące temu.

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

Zdjęcia na temat: aktorka przedawkowala
Wideo na temat: aktorka przedawkowala
 • Iza Miko wspomina związek z narkomanem! "Wiedziałam, że miał nałóg"

  Partner Izy Miko Charlie Denihan w marcu został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Raport toksykologiczny wykazał, że śmierć nastąpiła z przedawkowania narkotyków w połączeniu ze środkami nasennymi i alkoholem. Aktorka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznaje, że zna setki osób, które codziennie fundują sobie podobny koktajl. Uważa jednak, że śmierć przyjaciela była "wolą bożą

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...