• Informacje na temat:

  aktorka serialu sasiedzi

Artykuły na temat: aktorka serialu sasiedzi
 • "Komisarz Alex": Jowita Budnik na co dzień zajmuje się sprawami... innych aktorek

  Kiedy Jowita Budnik przystępowała do matury, była jedną z najpopularniejszych w Polsce nastolatek. Miała na swoim koncie m.in. role Marty w telenoweli "W labiryncie" i Stasi w serialu "Modrzejewska(...). Opiekuje się aktorami i aktorkami, umawia z osobami zajmującymi się castingami, dba o kalendarz swoich podopiecznych... - Sama gram bardzo bardzo mało - twierdzi. W sobotę - 17 maja - Jowitę...

 • Anna Gornostaj: W teatrze jak w domu

  Anna Gornostaj dla każdego znajdzie ciepłe słowo. Aktorka zdradza, co fascynuje ją w podróżach i dlaczego jej bohaterka stanęła murem za wnukiem.

 • Alkoholizm znanej aktorki

  ..., w którym mieszkała zadzwonili po ochronę budynku ze strachu, że mieszkająca sama aktorka próbowała zrobić sobie krzywdę. O tym swego czasu mówił cały show biznes. Na planie serialu "Klan" przez bardzo(...)Aktorka znana szerszej publiczności jako Monika z serial u "Klan" już kilka lat walczy z chorobą alkoholową. Jak to bywa z nałogami raz jest lepiej, raz gorzej. Obecnie artystka ponownie wpadła...

 • "Blondynka" po raz trzeci w TVP1

  Joanna Moro, po głośnej i ważnej roli Anny German, tym razem wcieli się w postać dr Sylwii Kubus w trzeciej odsłonie "Blondynki" w reżyserii Mirosława Gronowskiego. Do znanej już obsady serialu TVP1 dołączy także jedna z najpopularniejszych ukraińskich aktorek - Olga Sumska. Jesienna premiera w TVP1 już 7 września o godz. 20:25.

 • "Na Wspólnej": 12 lat na planie - wywiad z Lucyną Malec

  Lubi występować w repertuarze komediowym w ukochanym Teatrze Kwadrat. Od lat kibicujemy też Danucie Zimińskiej, którą gra w serialu „Na Wspólnej”. Największą miłością i oczkiem w głowie aktorki jest niepełnosprawna córka Zosia, która ma już 20 lat.

 • Jowita Budnik w "Komisarzu Aleksie"

  Jowita Budnik, którą zobaczymy jako Ankę w 11. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", jest z wykształcenia socjolożką i specjalistką od PR-u. Ważniejsza od aktorstwa jest dla niej praca w agencji... aktorskiej, którą podjęła, gdy była jeszcze studentką.

 • "M jak miłość": Ciężka choroba Barbary, nowy dom i... rozstanie!

  Co wydarzy się wiosną w "M jak miłość"? Kulisy serialu zdradzają przyszłe wątki!

 • Teresa Lipowska smutno o śmierci Pyrkosza: "Nie mam ani mojego męża prawdziwego, ani filmowego"

  Teresa Lipowska (79 l.) i Witold Pyrkosz tworzyli zgrany duet, zarówno na ekranie jak i w życiu prywatnym. W pracy dogadywali się świetnie, ale byli dla siebie także przyjaciółmi. Gdy aktorka dowiedziała się, że jej kolega z planu trafił do szpitala, była zaskoczona i nie kryła poruszenia.

 • Polubili tę jędzę

  Irena Telesz nie spodziewała się, że spotka ją jeszcze coś tak miłego, jak rola Róży, matki proboszcza w serialu „Życie nad rozlewiskiem”. Ta barwna postać sprawiła, że olsztyńska aktorka stała się rozpoznawalna nie tylko w kraju.

 • Aktor z "Chirurgów" pozywa wokalistę Smashing Pumpkins

  Billy Corgan, gitarzysta i wokalista amerykańskiej grupy rockowej Smashing Pumpkins, został pozwany przez Erica Dane, aktora znanego z serialu "Chirurdzy". Jak twierdzi aktor - drzewo z posesji muzyka niemal zabiło jego żonę podczas wichury.

Zdjęcia na temat: aktorka serialu sasiedzi
Wideo na temat: aktorka serialu sasiedzi
 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  Na czym polega fenomen „M jak miłość”? Jak rozwiną się wątki Artura, Anety, Olka, czy Marcina? O kulisach pracy na planie najpopularniejszego serialu w Polsce opowiadają aktorzy: Mikołaj Roznerski(...) o prawdziwych emocjach, o tym, co się dzieje w życiu” mówi o serialu odtwórca roli Marcina, Mikołaj Roznerski. „To jest po prostu legenda, to jest potęga. Cieszę się, że mogę swój skromny udział