• Informacje na temat:

  aktorka straciła nogę

Artykuły na temat: aktorka straciła nogę
 • "Boli mnie szyja, bolą mnie nogi i plecy". Aktorka walczy z nieuleczalną chorobą

  Pod koniec 2018 roku Selma Blair wyznała, że zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Od tamtej pory aktorka publicznie opowiada o swojej walce z nierównym przeciwnikiem. Na swoim Instagramowym profilu w szczerych słowach opisuje życie z SM. Bez owijania w bawełnę.

 • Monika Mrozowska o "Celebrity Show!": Polisa polisą, ale...

  Udział w programie "Celebrity Show!" to dla Moniki Mrozowskiej walka z własnymi słabościami. Aktorka przyznaje, że ryzyko jest duże, jednak warto poćwiczyć przed sezonem na plaży.

 • Joanna Sydor: Co stało się z piękną aktorką?

  ...karierze. Ale też wywrócił jej życie osobiste do góry nogami. Na planie aktorka zbliżyła się z reżyserem Mariuszem Malcem (51 l.). Zakochali się w sobie, urodził im się syn Antoś, planowali nawet(...) głęboko zraniona. Atmosfera na planie stała się tak napięta, że aktorka odeszła z serialu... Tylko ona wie, co wtedy przeżywała i jak się czuła. Jak było jej trudno, gdy została ze zranionym sercem, bez...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Trudny czas dla aktorki

  ...poprowadzić nasze dziecko dalej - zdradza aktorka. Dotychczas, choć też nie było łatwo, mieli ustabilizowane życie. Piotr od kilku lat pracował we Włoszech, a aktorka, jak tylko miała wolne, pakowała do(...) aktorka utrzymuje dom. Musiała zrezygnować z teatru i zdecydowanie bardziej intensywnie zająć się pracą w serialu, filmie czy telewizji. Dlatego kiedy otrzymała propozycję poprowadzenia programu...

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Halina Kowalska: Dlaczego straciła szansę na dziecko?

  ...tempa. Przełomem okazała się rola w filmie "Nie lubię poniedziałku". Aktorka długo wahała się, zanim ją przyjęła, bo wiedziała, że może zapłaci za to wysoką cenę... - Miałam się przecież(...) obsadzać Kowalską jedynie w rozbieranych rolach, aktorka marzyła o zmianie emploi i o... dzieciach. Znów odłożyła macierzyńskie plany, gdy w jej życiu pojawił się Stanisław Bareja, powierzając jej rolę...

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

 • Hanna Polk: Grozi jej amputacja nogi!

  ....  - Usłyszałam, że stan nogi jest dramatyczny i grozi mi amputacja, jeśli nie zadziała metoda, którą lekarze spróbują zastosować - mówi przejęta aktorka tygodnikowi "Na Żywo". Cierpliwie znosi bolesne zabiegi chirurgiczne, którym jest poddawana. Za wszelką cenę chce zachować sprawność. Wciąż jednak nie wiadomo czy lekarzom uda się uratować nogę. W cierpieniu fizycznym, jakie dotknęło Hannę...

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?