• Informacje na temat:

  aktorka sylwia wysocka

Artykuły na temat: aktorka sylwia wysocka
 • "Plebania": Sylwia Wysocka była pierwszą muzą... Mariusza Trelińskiego

  Sylwia Wysocka, czyli niezapomniana Barbara Wojciechowska z "Plebanii", nie lubi wracać pamięcią do czasów, gdy była studentką łódzkiej szkoły filmowej po uszy zakochaną w... Mariuszu Trelińskim. Aktorka przez pięć lat związana była ze znanym reżyserem, ale nie była z nim szczęśliwa!

 • Sylwia Wysocka: Miała romans z Mariuszem Trelińskim

  Dla miłości gotowa była na najbardziej szalone rzeczy. Wybrała jednak stabilizację.

 • Sylwia Wysocka pogryziona przez psa na pokazie. Konieczna była operacja

  ...interwencji chirurga! Wypadek wydarzył się podczas Wyborów Kundelka Roku odbywających się na Polu Mokotowskim w Warszawie. Sylwia Wysocka była jednym z jurorów. Od dawna pomaga zwierzętom. Jest(...)Jako doktor Barbara z serialu "Plebania" przez lata leczyła ciała i dusze mieszkańców Tulczyna. Zasłynęła również rolą lekarki w "Klanie". Prywatnie aktorka rzadko chodzi do lekarzy. Zdrowo się...

 • Jak zdobywa się role?

  Uroda i modne ubrania - czyżby to był nowy przepis na sukces? Sylwia Gliwa stylem i wdziękiem oczarowała producentów popularnego serialu.

 • Sylwia Wysocka niecierpliwie czeka, aż rodzina się powiększy! Co za radość!

  Sylwia Wysocka (55 l.) nie posiada się z radości. Jej jedyny syn poślubi wkrótce swoją ukochaną. Aktorka już przygotowuje się do tego wydarzenia.

 • Kasia Smutniak znowu zachwyca

  Polska modelka i aktorka Kasia Smutniak znów podbija serca widzów we Włoszech. Tym razem dzięki komedii politycznej "Witamy, panie prezydencie". Film, który opowiada o szefie państwa, wybranym... przez przypadek, trafił do kin w chwili rewolucji we włoskiej polityce.

 • Sylwia Wysocka wciąż musi być pod opieką lekarza!

  Sylwia Wysocka (54 l.) miesiąc temu została pogryziona przez psa. Jak się dziś czuje?

 • W warszawskim kinie Luna odbyła się długo oczekiwana premiera filmu "Kochankowie z Marony" w reżyserii Izabelli Cywińskiej. Film opowiada historię tragicznej miłości, w której uczucia trójki młodych bohaterów konfrontują się z brutalną, pełną bólu i wyrzeczeń, rzeczywistością. Na premierowy pokaz przyszli aktorzy wcielający się w główne role w filmie: Karolina Gruszka, Łukasz Simlat i Krzysztof Zawadzki, reżyserka filmu Izabella Cywińska.

 • "W rytmie serca": Edyta Olszówka - aktorka z wyboru

  ...z "Samym życiem". Wcieliła się tam w Marię Majewską, przyrodnią siostrę Marty Ignis (Sylwia Wysocka), która zrządzeniem losu obejmuje stanowisko redaktor naczelnej tytułowej gazety. Po zakończeniu(...). A wszystko przez... głos. - Byłam drobną blondynką i zdaniem wielu profesorów, nie pasował do mnie chrypiący wokal - zwierzyła się aktorka. - To było straszne.  Przestałam palić, przytyłam dwadzieścia...

 • Złoty Lew festiwalu w Wenecji dla Szweda

  Film Roya Anderssona ze Szwecji "En duva satt pa en gren och funderade pa tillvaron" ("Gołąb siedzi na gałęzi zastanawiając się nad egzystencją") wygrał 71. festiwal w Wenecji. To czarna surrealistyczna komedia z wątkami horroru i pełnej absurdów fantazji.

Zdjęcia na temat: aktorka sylwia wysocka
Wideo na temat: aktorka sylwia wysocka
 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aktorka sylwia wysocka