• Informacje na temat:

  aktorka udowadnia

Artykuły na temat: aktorka udowadnia
 • Marta Bryła: Aktorka jest szczęśliwie zakochana!

  Marta Bryła w internecie po tym, jak rozstała się z serialem. Ta sympatia ze strony najmłodszych nie jest przypadkowa. Aktorka ma doskonały kontakt z maluchami. W serialu "Na dobre i na złe" udowadnia to, grając z kilkumiesięcznym Olkiem. Po cichu marzy, że kiedyś sama też zostanie mamą. W życiu prywatnym na szczęście znalazła już swojego królewicza. To aktor Jakub Tackowiak (29

 • Emily Blunt żadnej roli się nie boi

  Ubierała diablicę, poskromiła wilkołaka, a teraz stawia czoła narkotykowym baronom. Emily Blunt to gwiazda wielkiego formatu. Po raz kolejny udowadnia to, wcielając się w rolę Kate Macer w "Sicario".

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Ankudowicz nie nadaje się na... aktorkę?

  ...uwielbiają, bo grane przez nią postacie to zazwyczaj osoby, których po prostu nie da się nie lubić. Aktorka od kilku tygodni udowadnia - biorąc udział w 3. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" - że nie boi(...) warsztat. Mam jednak wrażenie, że nie tylko potrzebny jest do tego talent, szczęście czy umiejętności, ale także... popularność - mówi aktorka i dodaje pół żartem pół serio, że życzyłaby sobie więcej...

 • Prawie jak legalna blondynka

  Laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", 2005), która komediowy talent objawiła w przebojowej "Legalnej blondynce" (2001), po raz kolejny udowadnia, że jest ekspertką w rozbawianiu publiczności.

 • Romanowska daje nadzieję innym puszystym!

  Aktorka Ela Romanowska udowadnia, że w rozmiarze XL można zawojować parkiet. I być sexy!

 • Sylwia Boroń zaprasza na galę Węży

  Zagrała w najgorszym filmie 2013 roku "Ostra randka 3D", sama nominowana była aż do trzech Węży. Sylwia Boroń udowadnia, że posiada dystans do własnej osoby i w specjalnym klipie zapowiada tegoroczną edycję nagród honorujących najgorsze filmowe produkcje sezonu.

 • Jolanta Fraszyńska teraz w końcu jest szczęśliwa! Zapomniała o traumie z dzieciństwa!

  Jolanta Fraszyńska (49 l.) została aktorką, by zaimponować ojcu, który się nią nie interesował. Dziś już niczego nie udowadnia i w końcu umie wymagać od innych.

 • Kamilla Baar: Atrakcyjna kobieta jak Sherlock Holmes

  Gdyby nie została aktorką, byłaby malarką. Uwielbia Paryż i włoskie wino z bąbelkami. W drugim sezonie polsatowskiego serialu "Na krawędzi" udowadnia, że atrakcyjna kobieta może być jak Sherlock Holmes.

 • Ewa Błaszczyk wciąż pomaga potrzebującym. Odnosi kolejne sukcesy

  Ewa Błaszczyk (61 l.) ciągle udowadnia, że ma wielkie serce. Mało kto wie o jej kolejnym sukcesie. Okazuje się, że aktorka czynnie pomaga zebrać jeszcze więcej funduszy na fundację Akogo? Wszystko dzięki występom na scenie.

 • "Motyl. Still Alice" w polskich kinach!

  Julianne Moore wielokrotnie udowadniała, że jest aktorką wybitną, jednak to właśnie za rolę w filmie "Motyl. Still Alice" Amerykańska Akademia Filmowa przyznała jej Oscara (była to piąta nominacja gwiazdy). Produkcja teraz trafi na ekrany wybranych polskich kin.

Zdjęcia na temat: aktorka udowadnia
Wideo na temat: aktorka udowadnia
 • Zoe Kravitz: Talent i uroda w genach.

  Córka wokalisty Lenny'ego Kravitza i aktorki znanej m.in. z "Bill Cosby Show" - Lisy Bonet udowadnia, że pomimo znanego nazwiska, na swoją pozycję zapracowała sobie sama!

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Cichopek: odczarowałam mit matki Polki

  Aktorka podkreśla, że dzięki programowi „Sexy mama” blisko sto kobiet podjęło wyzwanie, przeszło metamorfozę i stawiło czoła przeciwnościom losu. Na swoim przykładzie aktorka między innymi udowadniała im, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić. Najważniejszym przesłaniem programu było jednak

 • Fair Game

  Najnowszy film Douga Limana, twórcy takich kinowych przebojów jak "Tożsamość Bourne'a" i "Mr. & Mrs. Smith", to trzymający w napięciu polityczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Film oparty na faktach opowiada o dramatycznych losach tajnej agentki CIA Valerie Plum, która z dnia na dzień została zdemaskowana na skutek prasowego przecieku. Doug Liman po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w budowaniu napięcia. Tym razem jednak nie ogranicza się jedynie do dostarczenia widzom znakomitej...