• Informacje na temat:

  aktorka w 6 miesiącu ciąży

Artykuły na temat: aktorka w 6 miesiącu ciąży
 • "Na Wspólnej": Aktorka niefanatyczna

  ...nawet, jak tu się z tej produkcji wycofać... Na szczęście sytuacja się unormowała i teraz pracujemy już z zupełnie inną intensywnością. Zwykle na planie "Na Wspólnej" spędzam w miesiącu 4-6 dni(...) tym, jak zaczęliśmy kręcić "Na Wspólnej" okazało się, że jestem w ciąży. Musieliśmy więc wyznaczyć Weronice nieco inne priorytety. Ale co się odwlecze, to nie uciecze, i Roztocka niedawno wróciła do...

 • Będzie drugi sezon "Tajemnic Laketop"

  Reżyserka Jane Campion pracuje nad drugim sezonem serialu "Tajemnice Laketop" - poinformował serwis Screen Daily.

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Przypomnijmy, że spodziewająca się swojego pierwszego dziecka Małgorzata Kożuchowska nie potwierdziła dotąd oficjalnie informacji na temat swojej ciąży. Nigdzie nie znajdziemy żadnej jej wypowiedzi, w której powiedziałaby, że już w październiku tego roku zostanie mamą. A żeby było jeszcze ciekawiej, do mediów nie przedostały się też newsy z planu serialu "Prawa Agaty", w którym popularna aktorka...

 • Rachel Weisz w piątym miesiącu

  Rachel Weisz (34 l., "Wierny ogrodnik" ) potwierdziła, że jest w piątym miesiącu ciąży. Narzeczonym brytyjskiej aktorki i ojcem dziecka jest reżyser Darren Aronofsky (36 l., "Requiem dla snu" ). Aktorka podzieliła się radosną nowiną 6 stycznia w telewizyjnym programie "The Tonight Show".

 • Maja Frykowska jest w ciąży!

  ...poznała w Chrześcijańskim Kościele Reformacyjnym. Teraz dowiadujemy się, że Frykowska jest w ciąży, i to w 6. miesiącu! "Najsłynniejsza niegdyś skandalistka Maja Frykowska dołączyła do grona...

 • Rachel Weisz: W co ubrać się na Oscary?

  Rachel Weisz (35 l., "Constantine" ) obawia się, że nie będzie miała co założyć na marcową galę Oscarów. Aktorka, którą nominowano za rolę w filmie "Wierny ogrodnik" , spodziewa się bowiem dziecka i uważa, że w niczym nie będzie dobrze wyglądała.

 • Demi Moore opowiedziała o poronieniu!

  Demi Moore (56 l.) w najnowszym wywiadzie nawiązała do bolesnych zdarzeń z przeszłości. Gwiazda poroniła, będąc w 6. miesiącu ciąży.

 • Jacek Koman w serialu "Top of the Lake"

  6 listopada ale kino+ zaprasza na polską premierę "Top of the Lake". Serial zdobył aż 8 nominacji w tegorocznej edycji nagród Emmy i porównywany jest do "Miasteczka Twin Peaks". W jednej z ról zobaczymy polskiego aktora jacka Komana.

 • Uma Thurman w ciąży?

  Amerykańska aktorka Uma Thurman wywołała ostatnio plotki o tym, że jest w ciąży. Do prasy trafiły zdjęcia gwiazdy z zaokrąglonym brzuchem.

 • Trochę dobrze, trochę źle

  Zawód aktora bywa bezlitosny i ciężki, bo niezależnie od tego, co się dzieje w życiu, trzeba umalować się, uśmiechnąć i wyjść do pracy - wyznaje Katarzyna Skrzynecka.