• Informacje na temat:

  aktorka w ciąży

Artykuły na temat: aktorka w ciąży
 • Anna Mucha w ciąży?! Burza pod ostatnim zdjęciem aktorki!

  Aktorka ma dwójkę dzieci - Stefanię (8 l.) i Teodora (5 l.). Jest szczęśliwą i spełnioną mamą, która nie widzi świata poza swoimi dziećmi. Niedawno było głośno o tym, że razem z ojcem dzieci(...) gratulacji, posypały się pytania, czy faktycznie może chodzić o ciążę. Do tej pory jednak Mucha milczy jak zaklęta. Niektórzy też obstawiają, że to nie sama Anna może być w ciąży, a bohaterka serialu "M jak...

 • Keira Knightley jest w ciąży

  Keira Knightley jest w ciąży - potwierdził rzecznik gwiazdy. Będzie to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, rockowego muzyka Jamesa Rightona.

 • 54-letnia aktorka Brigitte Nielsen w ciąży!

  Brigitte Nielsen (54 l.), aktorka i była żona Sylvestra Stallone, jest w piątej ciąży.

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • Aktorka "Barw szczęścia" jest w ciąży?!

  Czyżby aktorka "Barw szczęścia" spodziewała się drugiego dziecka?!

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • ​Anna Mucha w ciąży? Aktorka dodała zdjęcie, które zaskoczyło fanów

  Gwiazdy dbają o swoich fanów na różne sposoby. Część regularnie publikuje kadry z codzienności, inni starają się pokazywać nie tylko efekty, ale również kulisy pracy. Są również tacy, którzy trzymają w napięciu, organizują niespodzianki...  Ostatnio do tego grona dołączyła Anna Mucha. Aktorka zamieściła z pozoru zwyczajne selfie, które opatrzyła zagadkowym opisem: "Nic więcej na razie nie mogę...

 • Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się pierwszego dziecka?

  Jessica Biel jest w ciąży. Według mediów, pierwsze dziecko aktorki i piosenkarza Justina Timberlakea przyjdzie na świat w kwietniu.

 • Jedna z gazet doniosła, ze Kasia Warnke jest w ciąży! Aktorka dementuje!

  ...42-lata aktorka nie będzie miała problemów z zajściem w upragnioną ciążę. Wielokrotnie podczas rozmowy z mediami mówiła otwarcie, że jej zegar biologiczny tyka nieubłaganie i ona doskonale zdaje sobie(...) z tego niezły ubaw. Zapytał żonę, "dlaczego nic nie wie o ciąży". "Nie udzielałam żadnego wywiadu. Te informacje są wyssane z palca" - dodała Warnke.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

Zdjęcia na temat: aktorka w ciąży
Wideo na temat: aktorka w ciąży
 • Kurdej-Szatan o drugiej ciąży!

  Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Wideoportalem skomentowała doniesienia mówiące o tym, że zrobi sobie dłuższą przerwę po urodzeniu drugiego dziecka. "Każda kobieta w ciąży przez pierwsze miesiące(...)" - zdradziła aktorka. Basia od jakiegoś czasu zastanawia się nad drugim dzieckiem. "Teraz zobaczymy jak to będzie. Sporo mam różnych projektów, więc muszę to wszystko pogodzić, dogadać się" - wyjaśniła

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Czy Weronika Książkiewicz jest w ciąży?

  Weronika Książkiewicz (37 l.) jest w ciąży? Można było ją zobaczyć z... zaokrąglonym brzuchem. Aktorka w rozmowie z Jastrzębską opowiedziała o tej ciąży. Okazuje się, że była to charakteryzacja na potrzeby filmu. "Jesteśmy w trakcie zdjęć do 'Planety singli 2' i 'Planety singli 3'. Przyznam, że najpierw przyczepiali mi brzuszek taki sześciomiesięczny, potem dziewięciomiesięczny. I tak zaczęłam

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

Dyskusje na temat: aktorka w ciąży