• Informacje na temat:

  aktorka widac bielizne

Artykuły na temat: aktorka widac bielizne
 • ​Zakochane w... bieliźnie!

  Wiele znanych aktorek pojawiło się na otwarciu ekskluzywnego butiku z damską bielizną. Sklep amerykańskiej marki firmują największe gwiazdy!

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  ...- Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Bielizna z wyprzedaży

  Joanna Brodzik (34 l.) jest oszczędna. Choć śliczna aktorka nie musi tak jak większość Polek liczyć każdego grosza, nie wyrzuca pieniędzy w błoto. Jak zwykli śmiertelnicy szuka okazji na wyprzedażach!

 • Doda wygrała z tabloidem

  Wydawca "Super Expressu" ma przeprosić Dodę za podanie nieprawdy, jakoby popularna piosenkarka pojawiła się na jednej z branżowych imprez bez bielizny - orzekł we wtorek Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.

 • Niewidoczna bielizna L. Hurley

  Liz Hurley postanowiła spróbować sił w nowej dziedzinie. Piękna angielska modelka i aktorka zaprojektowała kolekcję bielizny, która zadowolić ma kobiety pragnące, by staniczki i majteczki były jak najmniej widoczne spod ubrań. 39-letnią gwiazdę do rozpoczęcia nowej kariery - projektantki - zachęcił jej przyjaciel, Arun Nayar.

 • Jennifer Garner: "Tak, mam ciążowy brzuszek!"

  Jennifer Garner w ostatnim czasie mogła przeczytać o sobie, że po raz kolejny zostanie mamą. Wszystko przez zdjęcia paparazzich, na których widać krągłości w okolicach jej brzucha. Aktorka jest(...) aktorka przyznała, że faktycznie ma brzuszek! "Ludzie podchodzą do mnie i gratulują mi kolejnej ciąży. Mówią, że słyszeli, że zostanę mamą po raz czwarty. Koniec końców mam mały ciążowy brzuszek, to...

 • Bielizna dla Angelinie Jolie

  Brad Pitt wie jak poprawić humor swojej partnerce Angelinie Jolie. Amerykański gwiazdor podarował ukochanej na 38. urodziny bieliznę o wartości 3,5 tys. euro. Tego lata para ma się pobrać.

 • "Nie igraj z aniołem": Nieprzewidywalna Nailea Norvind

  ...na zakaz grania w filmach przez rok. W 1970 roku aktorka zaszła w ciążę z nieznajomym Holendrem i urodziła Naileę. W 1985 roku, Eva zaczęła pracować w przemyśle erotycznym. To spowodowało, że córka(...) szczegóły jej bielizny. Rok później aktorka trafiła do kroniki kryminalnej. Kierując samochodem, spowodowała stłuczkę, po czym uciekła z miejsca wypadku, o mały włos nie potrącając kierowcy drugiego...

 • Naga Sharon Stone

  Sharon Stone odpiera ataki, związane z jej ostatnią sesją zdjęciową dla francuskiego magazynu "Paris Match". "Nie widzę w tych zdjęciach nic prowokacyjnego" - mówi 51-letnia aktorka.

Wideo na temat: aktorka widac bielizne
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....