• Informacje na temat:

  aktorka wożniak

Artykuły na temat: aktorka wożniak
 • Aleksandra Woźniak: „13 posterunek” ciągnie się za mną już od 16 lat

  Aktorka nie może uwolnić się od roli Kasi z „13 posterunku”. Po 16 latach od zakończenia produkcji wciąż jest kojarzona głównie z tym serialem. Twierdzi, że do dziś otrzymuje pytania o sytuację na planie lub najnowsze wydarzenia z życia serialowych kolegów.

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Agnieszka Woźniak-Starak: Lawina komentarzy pod jej najnowszym zdjęciem

  ...potwierdzi. Agnieszko, trzymaj się". Z kolei aktorka Natalia Janoszek napisała: "Siły i wiary kochana - trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie". Wieczorem Agnieszka Woźniak-Starak wyłączyła możliwość...

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • "13 posterunek": Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak?

  ...w telewizyjnej produkcji była rola Moniki Pruskiej w serialu "Linia życia" z 2011 roku. W latach 2015-2016 występowała także w "Barwach szczęścia", a w 2017 roku dołączyła do obsady "Klanu". Aktorka(...). Najpierw rodzina, potem kariera W wywiadzie, którego w zeszłym roku aktorka udzieliła "Dzień dobry TVN", zdradziła, że obecnie najważniejsza jest dla niej nie kariera, a rodzina. Woźniak w 2014

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • Alicja Bachleda-Curuś była wielką miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego zerwali?

  ...ponownie spotkała się - tym razem na festiwalu filmowym w Gdyni. Organizatorzy od dawna zabiegali o udział Alicji w imprezie, jednak niemal do końca nie było wiadome, czy aktorka się pojawi. Decyzję podjęła dopiero kilka dni przed rozpoczęciem imprezy po... rozmowie z Piotrem.  Na festiwalu spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Aktorka świetnie czuła się w towarzystwie rodziny Staraków. Pojawiły się...

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • Ola Woźniak kończy z aktorstwem? Znamy prawdę!

  ...innym" – wyznała aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli Kasi w serialu komediowym „13 posterunek”.  Okazuje się, że Aleksandra wiele lat temu sama trafiła na terapię.  "Bałam się latać samolotem" – wyznała,  zapytana o motywację wizyty u psychoterapeuty. Aktorka tak bardzo zafascynowała się tą dziedziną nauki, że sama postanowiła ją zgłębić i... związać z nią swoje zawodowe życie.  A co...

 • "Pani z przedszkola": Nie będzie doła

  - Gdy dostałam ten scenariusz, byłam nim zachwycona - mówi Agata Kulesza, która zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza.

Zdjęcia na temat: aktorka wożniak
Wideo na temat: aktorka wożniak
 • Woźniak: od 12 lat jestem kwoką

  Aktorka przeprowadza się do nowego domu. Cała rodzina oczekuje tego z niecierpliwością, ma to być bowiem ich wymarzone lokum. Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne.

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

 • Aleksandra Woźniak: „13 posterunek” ciągnie się za mną już od 16 lat.

  Aktorka nie może uwolnić się od roli Kasi z „13 posterunku”. Po 16 latach od zakończenia produkcji wciąż jest kojarzona głównie z tym serialem. Twierdzi, że do dziś otrzymuje pytania o sytuację na planie lub najnowsze wydarzenia z życia serialowych kolegów.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.