• Informacje na temat:

  aktorka wroblewska

Artykuły na temat: aktorka wroblewska
 • Julia Wróblewska pokazała chłopaka!

  Aktorka w lutym tego roku dała wszystkim do zrozumienia, że nie jest już sama. Na instastory pokazała się z chłopakiem, który czule ją obejmował. Nie chciała jednak wyjawić, co dokładnie ich łączy. Relacja zniknęła po 24 godzinach i wszyscy zapomnieli o rzekomym ukochanym gwiazdki. Teraz jednak temat wrócił, a wszystko za sprawą fotki, którą Julia Wróblewska opublikowała na Instagramie...

 • Julia Wróblewska: Nie tylko aktorstwo

  W przyszłości Julia Wróblewska chce studiować nie tylko aktorstwo. "Uwielbiam język hiszpański, więc planuję iść też na iberystykę" - mówi nastolatka znana m.in. z filmu "Tylko mnie kochaj" i serialu "M jak miłość".

 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski mają co świętować. Aktorka przygotowała niespodziankę

  ...dajemy, nasz dom, nasza rodzina i fakt, że zawsze ktoś na mnie czeka - zdradza zachwycona aktorka.  I cieszy się, że wreszcie, miesiąc po rocznicy ślubu, znalazła czas, by ją z Bartkiem celebrować. Już(...) zdominować. - Tym mnie ujął - zdradza aktorka.  Do tego doszła jego nieprawdopodobna wytrwałość... Kiedy Małgosia pracowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, nagle po każdym spektaklu zaczęła dostawać...

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Julia Wróblewska szczerze o swoich związkach!

  Aktorka niezbyt często wypowiada się na temat uczuć. "Faktowi" dała się jednak namówić na małe zwierzenia. W rozmowie z tabloidem opowiedziała krótko swoich dotychczasowych związkach. "Z jednym chłopakiem byłam na poważnie przez rok, z drugim przez dwa miesiące" - wyznała. Czy są szanse, że niebawem jej życie uczuciowe znów rozkwitnie? Wygląda na to, że niezbyt duże... Julia Wróblewska...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Julia Wróblewska ma chłopaka?!

  Julia Wróblewska (17 l.) bardzo ceni sobie rady mamy. Za jej namową zdecydowała się na udział w „Tańcu z gwiazdami” i poświęciła wiele dla kariery. Podobno ma jeden ważny zakaz: nie wolno spotykać się jej z chłopakami! Mimo to wiele wskazuje na to, że aktorka… zakochała się!

 • "Celebrity Splash!": Przed finałem

  Już w sobotę, 25 kwietnia, wielki finał "Celebrity Splash!", w którym powalczą: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan. Zobaczcie ich ostatnie, nie zawsze udane próby przed finałowym odcinkiem.

 • Matura 2017: Julia Wróblewska nie zda matury przez "wpadkę" z telefonem? Aktorka się tłumaczy

  Julia Wróblewska (18 l.) będzie miała poważne problemy przez zdjęcie z sali egzaminacyjnej, które opublikowała w sieci? Aktorka tłumaczy, że wszystko odbywało się pod czujnym okiem członków komisji i o żadnych kłopotach nie może być mowy.

 • "Celebrity Splash!": Co nas czeka w finale?

  Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, finał "Celebrity Splash!" Z 24 gwiazd, które zobaczyliśmy w programie w finale powalczą cztery najlepsze: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan.

Zdjęcia na temat: aktorka wroblewska
Wideo na temat: aktorka wroblewska
 • Julia Wróblewska: Spotykam się z psychoterapeutą

  Julia Wróblewska nie wstydzi się tego, że z powodu problemów, z którymi się zmaga, zdecydowała się na psychoterapię. Aktorka podkreśla, że spotkania ze specjalistą pomagają spojrzeć na życie z innej perspektywy, uczą skutecznej walki ze stresem i radzenia sobie z presją. Jej zdaniem wszyscy, którzy odczuwają jakiś dyskomfort psychiczny, borykają się z depresją bądź innymi chorobami, powinni jak

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

 • Julia Wróblewska o swojej maturze. Czy egzaminy były trudne?

  Czy Julia Wróblewska będzie miała problemy przez zdjęcie, jakie wykonała niedawno? Przypomnijmy, że pochodziło ono z sali, w której pisała maturę z matematyki. Aktorka przekonywała, że nie zrobiła niczego złego. „To zdjęcie było zrobione godzinę przed egzaminem pod okiem komisji i za zezwoleniem. Oddałam tej komisji telefon. Nie miałam go na maturze!” – mówiła rozgorączkowana, (x-news/Dzień Dobry

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aktorka wroblewska
 • Re: "M jak miłość": Joanna zakochała się w Tomku?

  A TA ZOSI CZYLI WROBLEWSKA TO ONA JEST NORMALNA BO W OSTATNIM POLSATOWSKIM ODCINKU W KTORYM WYSTEPUJE ZACHOWYWALA SIE JAKBY BYŁA NIENORMALANA I JAKIM PRAWEM PRAWEM SMARKULA MOWI ZE JEST AKTORKA TO JA SIE PYTAM KIM SA LUDZIE PO SZKOŁA AKTORSKICH SKORO LICEALISTKA W WIEKU 16 LAT OKRESLA SIE JAKO AKTORKA NIE POWIE ZE GRA W JAKIM FILMIE ,ALE NIECH NIE MOWI ZE JUZ MA ZAWOD AKTORKI !