• Informacje na temat:

  aktorka z cześć tereska

Artykuły na temat: aktorka z cześć tereska
 • Monika Mrozowska: Tym romansem żyła cała Polska

  Rozstanie Moniki Mrozowskiej (37 l.) i Macieja Szaciłło było szeroko komentowane w mediach. Aktorka, znana z serialu "Rodzina zastępcza", straciła głowę dla operatora stacji TVN i zdecydowała się na rozwód. Jak dziś wygląda jej życie?

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • "Cześć Tereska" zwycięża w Gdyni

  W sobotę wieczorem, 15 września, w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej imprezy okazał się wstrząsający obraz Roberta Glińskiego "Cześć Tereska". Film otrzymał aż trzy nagrody, w tym: Złote Lwy za najlepszy film, nagrodę dziennikarzy akredytowanych przy festiwalu oraz zdobył

 • Bohaterki filmu "Cześć Tereska" nagrodzone

  Aleksandra Gietner i Karolina Sobczak, młode aktorki grające w filmie "Cześć Tereska" , zostały nagrodzone specjalnym wyróżnieniem na zakończonym w czwartek, 18 października, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Chicago. Informację tę przekazał nam polski dystrybutor obrazu, firma Best Film.

 • "Cześć Tereska" podoba się wszędzie

  Film Roberta Glińskiego "Cześć Tereska" stał się wydarzeniem czwartego dnia pokazów konkursowych XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagradzany już na festiwalu w Karlovych Varach przejmujący obraz zrealizowany na taśmie czarno-białej zebrał prawie sześciominutowe owacje i wydaje się, iż zwycięży w rankingu publiczności na najlepszy film festiwalu.

 • Laureaci Złotych Kaczek 2002

  W poniedziałek, 25 lutego, wieczorem, w warszawskiej Kinotece, odbyła się uroczystość wręczenia Złotych Kaczek, nagród przyznawanych przez czytelników miesięcznika "Film". Obraz "Cześć, Tereska" został wybrany najlepszym polskim filmem roku 2001. Za najlepszych aktorów zostali uznani Kinga Preis i Zbigniew Zamachowski . Nagrodę za najlepszą muzykę filmową do obrazu "Wiedźmin" otrzymał

 • Rozpoczął się Festiwal Filmowy w Karlovych Varach

  36. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlovych Varach rozpoczął się w czwartek, 5 lipca, wieczorem, uroczystym pokazem filmu "An American Rhapsody" węgierskiej reżyserki Evy Gardos. Gościem ceremonii otwarcia była aktorka Nastassja Kinski, która w "An American Rhapsody" zagrała główną rolę. Film w Karlovych Varach miał swoją premierę światową.

 • Zdobywała serca reżyserów

  - Czasem myślę, że ja już wszystko przeżyłam. Wszystkiego dotknęłam. Jestem spełniona i w bólu, i w radości - mówi Barbara Brylska. Wybitna polska aktorka, niezapomniana Kama z "Faraona" czy Krzysia Drohojowska z "Pana Wołodyjowskiego", obchodzi 5 czerwca 2011 roku 70. urodziny.

 • Złote Kaczki 2002: Nominacje

  46. plebiscyt czytelników miesięcznika "Film" został już rozstrzygnięty. Uroczystość wręczenia "Złotych kaczek" odbędzie się 25 lutego, o godz. 20.00, w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. "Złote Kaczki" to najstarsza, przyznawana od 1956 roku, polska nagroda filmowa. Jest to wyróżnienie szczególne, gdyż decyduje o nim publiczność, a nie wąskie grono jury.

 • Ostatni klaps u Kędzierzawskiej

  W Otwocku koło Warszawy padł ostatni klaps na planie "Pora umierać" - nowego filmu Doroty Kędzierzawskiej ( "Jestem" , "Nic"). Zdjęcia, których autorem jest Arthur Reinhart ( "Jestem" , "Tristan i Izolda" ) - współpracujący z Kędzierzawską przy jej najważniejszych filmach - rozpoczęły się 16 maja i trwały przez 28 dni.

Wideo na temat: aktorka z cześć tereska
 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Ostatni egzorcyzm. Część 2

  Horror wyprodukowany przez Eliego Rotha, twórcę "Hostelu" i gwiazdę "Bękartów wojny", w reżyserii Eda Gassa-Donelly'ego, który zasłynął jako autor wielokrotnie nagrodzonego thrillera "Zabójcze piosenki małego miasta" z Peterem Stormare. Fabuła kontynuacji "Ostatniego egzorcyzmu" startuje w momencie, gdzie skończyła się część pierwsza. Błąkająca się, przerażona Nell Sweetzer (Ashley Bell) zostaje znaleziona na pustkowiach Luizjany. Kobieta padła ofiarą amnezji i nie pamięta większości...