• Informacje na temat:

  aktorka z hotel 52

Artykuły na temat: aktorka z hotel 52
 • "Hotel 52": Klaudia Halejcio pomaga dzieciom

  Klaudia Halejcio założyła w ubiegłym roku Fundację Pogotowie Artystyczne, która ma wspierać artystyczny rozwój dzieci dotkniętych przez los. Aktorka i jej współpracownicy organizują wykłady, warsztaty i spotkania w szpitalach, ośrodkach pomocy i domach dziecka. Fundacja chce wspierać dzieci chore, niepełnosprawne i społecznie wykluczone, dając im możliwość artystycznej ekspresji i rozwijania...

 • Koroniewska w "Hotelu 52"

  W Konstancinie pod Warszawą trwają zdjęcia do nowej serii serialu "Hotel 52". Na planie pojawiła się Joanna Koroniewska, która będzie gościem tytułowego hotel i wcieli się w młodą kobietę zakochaną w księdzu.

 • "Hotel 52": Katarzyna Pakosińska będzie śpiewać z... Leszczami

  Katarzyna Pakosińska, jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej i aktorka znana m.in. jako Anita z "Hotelu 52" i terapeutka z "Niani", zadebiutuje dziś wieczorem w roli wokalistki zespołu Leszcze. Piosenka, którą wykona razem z Maciejem Miecznikowskim, zakończy ostatni w tym sezonie odcinek show Dwójki "Dzięki Bogu już weekend".

 • Weronika Rosati namiesza w "Hotelu 52"

  Już jesienią w telewizji Polsat pojawiają się kolejne odcinki serialu "Hotel 52", a w nich Weronika Rosati.

 • Hotel 52

  ...miłość. W hotelu zjawia się emerytowana aktorka, Helena, i rozpowiada, że przyjechała na wywiad. Szybko wychodzi na jaw, że kłamie. Przeglądając strony internetowe, Iwona zauważa wiadomość o zniknięciu aktorki. W hotelu wybucha pożar. Podczas gdy personel zajmuje się ewakuacją gości, Marta idzie do gabinetu Iwony. Pod wpływem dymu traci przytomność.

 • Niespodzianki w "Hotelu 52"

  W serialu "Hotel 52" jak zwykle pełno niecodziennych wydarzeń. Po hotelowych korytarzach, ku zgorszeniu gości, będzie paradować półnaga kobieta. Poza tym Marcin (Antoni Paradowski) odkryje w biurze Natalii (Laura Samojłowicz) obrazy, które niegdyś namalowała.

 • Polska aktorka miała wypadek na wakacjach!

  Aktorka ma na swoim koncie już całkiem pokaźną ilość ról filmowych. Justyna grała także w serialach, m.in. "Hotel 52", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe".  Ostatnio mogliśmy ją za to podziwiać(...) urlopu Wasilewskiej towarzyszyła przyjaciółka. Niestety, aktorka uległa wypadkowi na skuterze, zdzierając sobie w pewnym miejscach skórę do krwi. Zdjęciem, na którym widać jej mocno pokaleczone ciało...

 • "Hotel 52": Rosati wkracza do gry!

  Gdy już wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci spokoju hotelowego personelu, na horyzoncie pojawi się dawna miłość Tomasza (Filip bobek), w tej roli niepokojąco piękna Weronika Rosati.

 • "Hotel 52": Klaudia Halejcio przygotowuje się do międzynarodowej kariery?

  Klaudia Halejcio po zakończeniu zdjęć do serialu "Hotel 52" wyjechała do Londynu. Nie była to jednak zwykła turystyczna wycieczka czy wypad na zakupy... Sprawdź szczegóły!

 • Cielecka odchodzi z "Hotelu 52"!

  Magdalena Cielecka, czyli Iwona Szwed z "Hotelu 52", na bankiecie z okazji zakończenia 5. sezonu serialu ogłosiła, że odchodzi z jego ekipy...

Zdjęcia na temat: aktorka z hotel 52
 • Laura Samojłowicz
Wideo na temat: aktorka z hotel 52
 • Nowy image gwiazdy serialu "Hotel 52"

  Laura Samojłowicz - aktorka, którą możemy oglądać w serialu "Hotel 52" zmieniła fryzurę. Zobacz, jak teraz wygląda!

 • Opowieść nr 52

  Czasami umysł jest najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym możesz się znaleźć? Thriller dziejący się na pograniczu wyobraźni i rzeczywistości. Bohaterem filmu jest Jason, nieśmiały architekt. Pewnego wieczoru w jego domu pojawia się Penelope, zaproszona na kolację przez jednego z przyjaciół bohatera. Bardzo szybko zawiązuje się między nimi więź. Nim się obejrzą - mieszkają już pod jednym dachem? Wszystko wydaje się idealne, lepsze niż dotychczas, ale z pewnością nie takie, jakie by się...

 • Ada Fijał w "Hotelu 52"

  Ada Fijał, którą ostatnio pochłonął zawód recenzentki stylizacji gwiazd, wraca do aktorstwa. - W serialu "Hotel 52" gram nową menedżerkę hotelowej restauracji. To bohaterka "po przejściach", dlatego myślę, że wiele kobiet będzie się z nią identyfikować - mówi aktorka.

 • Hotel Transylwania 3D

  Grupa dobrze znanych strasznych postaci takich jak: Frankenstein, Mumia, Dracula oraz Wilkołak chowa się w hotelu na peryferiach Transylwanii.

Dyskusje na temat: aktorka z hotel 52
 • Re: Do miłości jeszcze daleka droga

  jest za sztywny taka laska jaka mu śmiga przed oczamiu powinna byc już jego!.Dla wszej wiadomości Majka nie wróci ,ponieważ zostaje w Hotel 52 ,a Magda wróci ,ale tylko na ślub swoiego Ojca ,ale(...)Ludzie! co wy macie do Olki (Anny Karczarczyk) w tym, roku 20 letnia aktorka , jest b. łądna ,mądra i odpowiedzialna .Zagrała w wielu filmach , teatrach.Zrezygnowała z "Na Wspólne" ,żeby zagrac

 • Re: Hotel 52

  nom, ta cała natalia jest denna. gdyby ktoś inny grał tę rolę może byłaby mniej wyblakła, ale w takiej konfiguracji, kiepska rola i kiepska aktorka, natalia jest największym minusem tego filmu. jej wątek jest tragiczny. infantylna dorosła baba. brakuje w niej życia, brakuje jej celu, brakuje jej asertywności, ale nade wszystko brakuje jej rozumu. No, co racja, to racja. Postać filmowa i aktorka

 • Re: Hotel 52

  nom, ta cała natalia jest denna. gdyby ktoś inny grał tę rolę może byłaby mniej wyblakła, ale w takiej konfiguracji, kiepska rola i kiepska aktorka, natalia jest największym minusem tego filmu. jej wątek jest tragiczny. infantylna dorosła baba. brakuje w niej życia, brakuje jej celu, brakuje jej asertywności, ale nade wszystko brakuje jej rozumu.

 • Re: Karierę przepowiedziała jej wróżka

  Super aktorka ;);* Uwielbiam Hotel 52 ;D

 • Re: "Hotel 52": Weronika Rosati wygrała batalię o swe dobre imię!

  jaka z niej aktorka, przecież lgnęła do staruchów ?

 • Re: "Hotel 52": Weronika Rosati wygrała batalię o swe dobre imię!

  Aktorka hahahahahaha na siłę robicie z niej aktorke nawed lody jej nie pomogą!

 • Re: "Chcę rozwinąć skrzydła!"

  Bardzo sympatyczna aktorka ! Ciekawa jestem jak dalej potoczy sie wątek Joli w Hotel 52, dawno nie było z nią żadnych scen...

 • Re: Serialowe Telekamery 2011: Kto zwycięży?

  Aktorka; Joanna Osyda Aktor; Tomasz Ciachorowski Serial codzienny; Majka Serial cotygodniowy; Hotel 52 lub Czas Honoru Oni muszą wygrać trzymam kciuki za nich! Bużka dla wszystkich fanów bądzcie 7 lutego przed telewizorami bo będzie się działo! Powodzenia dla Nominowanych! Pozdrawiam!

 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  Moje typy: Na Wspolnej lub Pierwsza miłość, ale zapewnie wygrają Barwy szczęścia, ale też mogą być ;) Hotel 52 mój ulubiony serial ! :D fajny jest też Ojciec Mateusz, ciekawie się zapowiada bo chyba kazdy ma równe szanse ;) Hmm aktor to Piotr Adamczyk lub Cezary Żak, aktorka niech będzie Magdalena Schejbal ;)