• Informacje na temat:

  aktorka z kto to mówi

Artykuły na temat: aktorka z kto to mówi
 • Małgorzata Socha i kulisy jej małżeństwa. Kim jest mąż aktorki?

  Małgorzata Socha (39 l.) i Krzysztof Wiśniewski (42 l.) są małżeństwem od 11 lat. Zaledwie, bowiem ich gorące uczucie trwa ponad dwukrotnie dłużej. Kim jest mąż aktorki? Mało kto wie, jak dokładnie się poznali i czym zajmuje się Krzysztof.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • ...swoją historią, dozgonnie wdzięczne za poprawę ich losu. Pamiętajmy o tym przez świętami - mówi aktorka. Niedawno w Warszawie odbyła się specjalna aukcja na rzecz zwierząt z udziałem Jolanty(...) apeluje aktorka. Od dziesięciu lat wspiera ona akcję "Wielcy małym", której celem jest pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt i ich adopcję. - Mam dwa psy. Z czego jedna, Lula, jest właśnie...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • "Na Wspólnej": Siostra Joanny Kulig też jest aktorką!

  Mało kto wie, że Justyna Schneider, znana m.in. z roli w "Na Wspólnej", to młodsza siostra jednej z najbardziej utalentowanych polskich aktorek!

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Przyjaciółki": O powodach ich rozstania mówili wszyscy oprócz... nich samych!

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z „Przyjaciółek”, dla tysięcy mężczyzn jest ucieleśnieniem ideału – kobietą, za którą poszliby nawet do piekła! Wśród szczęśliwców, którym udało się podbić serce pięknej aktorki, jest Robert Rozmus, czyli niezapomniany dyrektor Krupski z „Bulionerów”. Przez kilka lat byli nierozłączni...

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Agata Kulesza szuka pocieczenia u kolegi! Co na to mąż aktorki?

  Jej życie osobiste legło w gruzach. Agata Kulesza (47 l.) nowo próbuje odnaleźć radość. Wiadomo już, kto jej w tym pomaga!

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

Zdjęcia na temat: aktorka z kto to mówi
Wideo na temat: aktorka z kto to mówi
 • Olszówka: Boję się wirtualnego świata i unikam. Nie walczę z fake kontami, bo nie umiem!

  Aktorka dostaje wiele sygnałów, że ktoś podszywa się pod nią na Facebooku czy Instagramie. Zazwyczaj jednak aktorka nie reaguje, gdy widzi kolejne konto ze swoim wizerunkiem, bo jak tłumaczy, nie(...) pójść do sądu, ale to wszystko tak długo trwa i kosztuje, też to są nerwy i stres" – mówi agencji Newseria Edyta. Coraz częściej zdarza się tak, że oszuści dublują oficjalne profile gwiazd lub zakładają

 • Tamara Arciuch o retuszach: Na siłę chcą mnie poprawiać!

  Tamara Arciuch mówi wprost: nie mam kompleksów, podobam się sobie i nie zamierzam robić operacji plastycznej. Mniej zachwyceni aktorką są redaktorzy naczelni kolorowych czasopism dla kobiet, którzy na siłę chcą poprawiać ją w photoshopie, wygładzając ją, zmieniając rysy twarzy, a nawet przesuwając komputerowo części twarzy. Aktorka nie wyraża na to zgody! "Dwa razy miałam taką sytuację

Dyskusje na temat: aktorka z kto to mówi
 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  "Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka." Zazdrość? Czy tylko głupota stoi za tym komentarzem ;) Chyba niestety i jedno i drugie.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  "Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka." Zazdrość? Czy tylko głupota stoi za tym komentarzem ;) Chyba niestety i jedno i drugie. Fakt - środki aktorskie tej pani są bardzo ograniczone - poznałem ją osobiście - ciągle te same ruchy, spojrzenia, gesty. A może to tylko maniera?

 • Re: "M jak miłość" straciło widzów!

  zdaniem nieciekawie.Kiedy zaczęła grać pani Osyda,przestałam oglądać,kto Ją do serialu zaprosił?dlaczego urodzona w USA kobieta,biegle mówi po Polsku,bez żadnych naleciałości,BUJDA NA RESORACH.a wątek małej Basi doprowadza mnie do szału,kto gdzie kiedy widział,aby tak małe dziecko,uczepiło się dorosłego faceta jak rzep psiego ogona;/Aktorka wcielająca się w Basie,irytuje mnie do granic możliwości.W