• Informacje na temat:

  aktorka z labiryntu

Artykuły na temat: aktorka z labiryntu
 • "Labirynt namiętności": Miłosny trójkąt

  ...familijnego serialu, Monika dołączyła do ekipy "Labiryntu..." w Xalapa. Alma Delfina w 1999 roku zagrała w dwóch telenowelach konkurencyjnych wytwórni - serialu Ernesta Alonsa i "Hablame de amor" Azteki. Chociaż obie produkcje miały być emitowane w innym czasie antenowym, okazało się, że zajmowały to samo pasmo emisyjne, przez co aktorka pojawiała się o tej samej godzinie w dwóch różnych stacjach...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • "W labiryncie": Pierwsza telenowela

  ...uczestniczyli w tak zwanej "sztuce wyższej" i wierzyli w swoje posłannictwo. A tu nagle... opera mydlana - uzupełniła aktorka. I rzeczywiście, niektórzy artyści, po przemyśleniu sprawy, ostatecznie...

 • Kaya Scodelairo nową gwiazdą "Piratów z Karaibów"

  Brytyjska aktorka Kaya Scodelairo zagra główną kobieca postać w piątej części "Piratów z Karaibów" - producent serii, Jerry Brickheimer, poinformował na Twitterze. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lutym w Australii.

 • Agnieszka Robótka-Michalska: Co dziś robi gwiazda serialu "W Labiryncie"?

  ...stołecznych teatrach. Szybko zaproponowano jej główną rolę Ewy Glinickiej w serialu "W labiryncie". Ale przekorna aktorka po 52. odcinku na własne życzenie odeszła! - Nie udźwignęłam ciężaru niesłychanej...

 • Woodley i O'Brien triumfowali na gali MTV

  Shailene Woodley i Dylan O'Brien mają największe powody do zadowolenia po tegorocznej gali MTV Movie Award. Oboje odebrali po trzy statuetki. Zresztą większość nagród trafiła w ręce młodych gwiazd kina, choć nie zabrakło wyróżnienia także dla... Meryl Streep.

 • "W labiryncie": Anna Chodakowska wstydzi się ludzkiej bezmyślności wobec zwierząt

  Anna Chodakowska, czyli niezapomniana Renata Glinicka z pierwszej polskiej telenoweli „W labiryncie”, od kilku lat nie zagrała żadnej nowej roli. Aktorka niemal cały swój czas poświęca gromadce kotów, którymi się opiekuje, oraz walce o prawa zwierząt.

 • McCarthy i Watts: Nieoczekiwana zmiana ról

  W filmie "Mów mi Vincent", który od 12 grudnia będziemy oglądać na polskich ekranach, obok grającego tytułową rolę Billa Murraya ("Grand Budapest Hotel", "Dzień świstaka"), zobaczymy dwie znakomite aktorki, obsadzone... wbrew stereotypom.

 • Anna Wojton: Popularność przyniósł jej serial "W labiryncie". Co dzisiaj robi?

  Zagrała laborantkę Mariolę Kaczorek w pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (1988-90). Serial odniósł ogromny sukces. Anna Wojton jednak po trzech sezonach zrezygnowała z roli, bo uznała, że przyszedł czas na nowe aktorskie wyzwania. Jak radzi sobie dzisiaj?

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

Zdjęcia na temat: aktorka z labiryntu