• Informacje na temat:

  aktorka z mamma mia

Artykuły na temat: aktorka z mamma mia
 • Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady!

  Amerykańska aktorka Melissa McCarthy, znana z serialu "Mike i Molly"wiedzie prym w zestawieniu najlepszych aktorek komediowych ostatnich dziesięciu lat.

 • Aneta Zając marzy, by zatańczyć w musicalu

  Aneta Zając wciąż nie może otrząsnąć się z emocji, jakie dostarczył jej udział w 1. edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka bardzo chciałaby teraz zatańczyć w musicalu.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Amanda Seyfried zagra córkę Coopera i Annie?

  Amanda Seyfried wraca na mały ekran! Aktorka znana z filmów takich jak "Wredne dziewczyny", "Mamma Mia!" czy "Listy do Julii" zagra w najnowszej odsłonie kultowego serialu.

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • Anne Hathaway najbardziej opłacalną aktorką

  ...zarobił ich już 136. Streep znalazła się w rankingu dzięki musicalowi "Mamma Mia", który zarobił 610 milionów dolarów. Pierwszą piątkę zamyka Sarah Jessica Parker, która przynosi studiom po 17 dolarów zysku za każdego jednego wydanego na jej honorarium. Aktorka zagrała m.in. w filmie "Seks w wielkim mieście", który odniósł duży sukces.

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

 • Aktorką została dzięki babci

  ...zatrzymują mnie, a ja nie jestem pewna, czy mnie pamiętają z "Żony idealnej", "Teorii wielkiego podrywu" czy "Mamma Mia". Kto miał wpływ na to, że pani, córka dziennikarza i wydawcy prasy polonijnej(...) i ma poczucie humoru. Lubi się śmiać, tak jak ja. Wydaje mi się, że scenarzyści są nieco pod moim wpływem. Nie jestem osobą, którą łatwo zastraszyć, ale mogę taką zagrać. Cieszę się, że w filmie...

 • Gwiazda "Mamma Mia!" w thrillerze

  Amandę Seyfried, gwiazdę "Mamma Mia" i "Wyścigu z czasem", zobaczymy w thrillerze "Zaginiona". Premiera filmu na polskich ekranach - 30 marca.

 • Koniec związku znanej pary

  Gwiazda hitu kinowego "Mamma Mia!" Amanda Seyfried , jest znów do wzięcia. Aktorka rozstała się z kolegą po fachu, Ryanem Phillippe .

 • Mamma Mia! Meryl Streep jak Grek Zorba

  Pomysł, aby Meryl Streep wygłupiała się śpiewając piosenki ABBY, początkowo wydawał się ryzykowny, jednak kinematograficzny potencjał scenicznego hitu - musicalu "Mamma Mia!" - sprawił, że doświadczona aktorka bez problemu przedzierzgnęła się w "Dancing Queen". Kto ma ochotę na odrobinę greckiego szaleństwa, powinien włączyć w piątek, 2 marca, TVP1 o godz. 20.20 .