• Informacje na temat:

  aktorka z misia

Artykuły na temat: aktorka z misia
 • Aktorka z "Misia" Krystyna Podleska zbankrutowała

  Aktorka w zeszłym roku w centrum Krakowa otworzyła z przyjaciółką Elżbietą Przeździecką (55 l.) sklep kosmetyczny z kremami, balsamami, a także bieliznę wyszczuplającą dla kobiet. Panie miały(...) aktorka, dodając, że biznes był również formą walki z bezrobociem. "Firma, w której pracowała moja wspólniczka, zwolniła ją po wielu latach pracy. A kobiecie po pięćdziesiątce nie jest łatwo znaleźć...

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • "Alternatywy 4": ​Zofia Czerwińska nie ma o sobie jako aktorce najlepszego zdania...

  Chiny do wiochy nie przyzwyczai" ("Alternatywy 4") i "Całuję prawe oczko misia Rysia, całuję lewe oczko misia Rysia" ("Ryś") - to tylko trzy z nich... Zofia Czerwińska dziwi się, że ludzie ją lubią, bo(...) dobrze! Aktorka czasem zastanawia się, czy w ogóle potrafi grać. Uważa, że zbyt często, wcielając się w jakąś postać, idzie na żywioł i traci kontrolę nad rolą i nad sobą... Zofia Czerwińska...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • „Belle Epoque”: Weronika Rosati spodziewa się dziecka!

  Weronika Rosati, czyli Misia Michalina Antczak z „Belle Epoque”, jest w ciąży! 33-letnia aktorka, którą po wakacjach zobaczymy w „Diagnozie” i „Komisarzu Aleksie”, kilka miesięcy temu zaręczyła się ze starszym od niej o 18 lat ortopedą Robertem Śmigielskim... Dziś oboje przygotowują się do powitania na świecie ich pierwszego dziecka!

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • "Belle Epoque": Weronika Rosati wkrótce zostanie... żoną!

  Weronika Rosati, czyli Misia Michalina Antczak z "Belle Epoque", lada moment stanie na ślubnym kobiercu i przysięgnie dozgonną miłość i wierność swemu ukochanemu Robertowi, z którym spotyka się od roku...

 • Danuta Szaflarska w Alei Gwiazd

  Znakomita aktorka Danuta Szaflarska odsłoniła w niedzielę, 9 marca, w Łodzi swoją gwiazdę w łódzkiej Alei Gwiazd. W uroczystości towarzyszyli jej przedstawiciele władz miasta, koledzy aktorzy, ludzie teatru i filmu oraz grono łodzian.

 • "Mąż czy nie mąż": Ewa Telega od dawna marzyła, by zostać blondynką...

  Kruczoczarne włosy były do niedawana znakiem rozpoznawczym Ewy Telegi, czyli Misi z nowego serialu komediowego "Mąż czy nie mąż". Aktorka marzyła jednak, by przefarbować je na blond... I w końcu to zrobiła!

 • Aktorka filmowa i teatralna Danuta Szaflarska, znana m.in. z filmów "Zakazane piosenki" i "Skarb", została odznaczona we wtorek przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierza M. Ujazdowskiego złotym medalem "Gloria Artis".

Wideo na temat: aktorka z misia
 • Alec i Hilaria Baldwinowie po raz trzeci zostaną rodzicami. Małżeństwo oczekuje synka, który ma przyjść na świat jesienią. Na instagramowym profilu Hilarii pojawiło się zdjęcie całujących się przyszłych rodziców, trzymających niebieskiego misia. "Ireland, Carmen, Rafael, Alec i ja jesteśmy podekscytowani, że możemy oznajmić, że nasza rodzina się powiększa. Mały chłopiec pojawi się jesienią

Dyskusje na temat: aktorka z misia