• Informacje na temat:

  aktorka z na wspólnej dziewczyna igora

Artykuły na temat: aktorka z na wspólnej dziewczyna igora
 • "Na Wspólnej": Ela będzie na zakręcie

  W najbliższych odcinkach "Na Wspólnej" szykują się wielkie zmiany - dziewczyna w końcu odkryje zdradę Igora. - Ta zdrada okaże się dla niej olbrzymim ciosem. Nie będzie umiała się z tym pogodzić ani zrozumieć, dlaczego tak się stało. - A wszystko to wydarzy się w tym samym czasie, kiedy dowie się, że jest w ciąży, co jeszcze spotęguje dramat. Elżbieta stanie przed dość ekstremalną decyzją...

 • Dużo się dzieje "Na Wspólnej"

  Grała z najlepszymi i u najlepszych, dzięki czemu ma na swoim koncie wybitne filmy. Gotowała w programie "Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża" i wydała książkę kulinarną. Od 7 lat widzowie kibicują jej w serialu "Na Wspólnej" , w którym wciela się w pełną temperamentu Marysię Ziębę. Mimo wielu zajęć, udało jej się pogodzić karierę z życiem rodzinnym.

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza ma talent do odkrywania... talentów

  Waldemar Obłoza, czyli Roman Hoffer z "Na Wspólnej", od wielu lat angażuje się w pracę z uzdolnioną młodzieżą. - Uczę dzieciaków aktorstwa i przy okazji odkrywam nowe talenty - żartuje aktor.

 • Uciekła sprzed ołtarza!

  Grana przez Agnieszkę Żulewską Maja w serial u "Na Wspólnej" wciąż przeżywa porywy serca. Wydawało się jednak, że po sensacyjnej ucieczce sprzed ołtarza ona i Igor (Kuba Wesołowski) będę w końcu szczęśliwi. Niestety, los zgotował im kolejną niespodziankę.

 • "Na sygnale": Dariusz Wieteska jest bardzo dumny z żony!

  Dariusz Wieteska, czyli Piotr Strzelecki z "Na sygnale", jest bardzo dumny ze swej żony Urszuli Zawadzkiej - aktorki znanej m.in. widzom "Klanu" z roli sekretarki Igora Rutki (Zbigniew Suszyński). - Jest najważniejszą kobietą mojego życia - mówi aktor o ukochanej.

 • "Grzeszna i bogata" Gawryluk

  Polskim widzom Ewa Gawryluk kojarzy się przede wszystkim z serialami. Warto jednak wiedzieć, że aktorka ma w swoim dorobku także kilkanaście ról filmowych, z których najbardziej znane to "Dziecko szczęścia" i "Operacja koza". W 1992 roku artystka zadebiutowała na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie, z którym jest związana do dnia dzisiejszego.

 • "Pierwsza miłość": Wielki powrót Marty Wierzbickiej

  Już wkrótce Marta Wierzbicka, znana dotychczas głównie z kreowania postaci Oli Zimińskiej w "Na Wspólnej", dołączy do obsady serialu "Pierwsza miłość".

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Nowa postać uratuje redakcję?

  Dawno niewidziana Dominika Figurska dostała rolę w serialu "Na Wspólnej".

 • Nowa kelnerka w Oazie

  Niebawem pub Oaza, w którym m. in. rozgrywa się akcja sagi rodu Mostowiaków, wzbogaci się o nową, i do tego jeszcze bardzo atrakcyjną kelnerkę! Czy i komu piękna dziewczyna zawróci w głowie?

Wideo na temat: aktorka z na wspólnej dziewczyna igora
 • Dziewczyna w czerwonej pelerynie

  "Czerwony Kapturek" to jedna z najpopularniejszych baśni na świecie. Po raz pierwszy opisana przez Charlesa Perraulta pod koniec XVII wieku dziś znana jest praktycznie przez każdego. Galapagos Films przedstawia jej nową, mroczną adaptację w reżyserii Catherine Hardwicke, autorki filmowego przeboju "Zmierzch". Tylko na Blu-ray i DVD już od 21 października Od dziesiątków lat mieszkańcy położonej na skraju lasu wioski Daggerhorn żyją w strachu przed wilkołakiem, którego apetyt zaspokajają...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.