• Informacje na temat:

  aktorka z serialu galeria marta

Artykuły na temat: aktorka z serialu galeria marta
 • "Barwy szczęścia": Mija 10 lat od premiery serialu!

  Dokładnie 10 lat temu - 27 września 2007 roku - Dwójka rozpoczęła emisję "Barw szczęścia". Serial szybko zyskał sympatię telewidzów, którą niezmiennie cieszy się do dziś, a grające w nim główne role Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, czyli Marta Chowańska i Kasia Górka, niemal z dnia na dzień stały się wielkimi gwiazdami.

 • Jak skończy się "Galeria"?

  Jesienią nie będziemy już oglądać perypetii bohaterów "Galerii". Serial nie przyciągnął wystarczającej liczby widzów i zostanie zastąpiony nowym.

 • Magdalena Cielecka w serialu "Pakt"

  ...​Magdalena Cielecka przyznaje, że scenariusz serialu od pierwszej chwili ją zaintrygował, bo budził skojarzenie z thrillerem Davida Finchera "Siedem". Aktorka bez wahania przyjęła więc propozycję od producentów. Wcieliła się w rolę Ewy, bratowej dziennikarza śledczego, który przed laty był jej ukochanym. Splot różnych okoliczności sprawia, że życie jej rodziny z dnia na dzień zamienia się...

 • Gwiazda "rodzinki.pl" najlepszą polską aktorką!

  ..." i Andrzeja Chyrę za kreację w "W imię...". Agata Kulesza - wspaniała aktorka filmowa i teatralna - przez wiele lat była... niedoceniana przez widzów. Dopiero gdy producentka popularnych seriali Dorota(...) prostu ją pokochali. Także udział Agaty w innym produkowanym przez Dorotę Kośmicką-Gacke serialu - w "rodzince.pl" - sprawia, że grono fanów aktorki powiększa się bez przerwy. Kinomani uwielbiają ją za...

 • Spotkanie z gwiazdami serialu "Na krawędzi"

  W ostatni dzień lutego o godzinie 22.00 poznamy pełną tajemnic, silną i niezależną Martę Sajno - bohaterkę nowego serialu Telewizji Polsat "Na krawędzi", w którą wcieliła się Urszula Grabowska.

 • "Barwy szczęścia": Nowe role w nowym roku

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma już w tym roku za sobą premierę nowej farsy zatytułowanej "Konserwator", którą dla swoich widzów przygotował warszawski Teatr Komedia. Rozpoczęła też próby do spektaklu "Sofia de Magico" w Teatrze Roma... - To będzie dla mnie jako aktorki bardzo ciekawy rok - mówi gwiazda.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig gra z unieruchomioną nogą! Mamy zdjęcia!

  Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", uległa kilka dni temu wypadkowi, w wyniku którego nie może poruszać się swobodnie. Aktorka nie przerwała jednak pracy i gra z nogą unieruchomioną stabilizatorem.

 • Telekamery 2014 - Gwiazdy "Na dobre i na złe" nie mają sobie równych!

  Kamilla Baar i Marek Bukowski, czyli Hana Goldberg i doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", triumfowali podczas 17. Gali Telekamer "Tele Tygodnia". Kamilla i Marek - gwiazdy pierwszego polskiego serialu medycznego, który od dawna ma już na swoim koncie trzy Telekamery i Złotą Telekamerę - zdobyli tytuły Aktorki Roku i Aktora Roku.

 • Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", to aktorka, która nie musi martwić się o zaproszenia do udziału w popularnych programach, bo stacje telewizyjne wręcz prześcigają się w propozycjach dla niej. Kasia właśnie dostała kolejną ofertę nie do odrzucenia!

 • Zaczynała w... Nowej Hucie

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", jest dziś jedną z najbardziej lubianych i docenianych polskich aktorek. Ale nie zawsze tak było!

Wideo na temat: aktorka z serialu galeria marta
 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.