• Informacje na temat:

  aktorka z serialu na wspolnej

Artykuły na temat: aktorka z serialu na wspolnej
 • "Na Wspólnej": Aktorka niefanatyczna

  To już piętnaście lat. Przez ten czas sporo się wydarzyło na świecie, w życiu pani i pani bohaterki, Weroniki. - To prawda. Aż trudno w to uwierzyć, że już tak długo mieszkamy na Wspólnej. Tym bardziej że doskonale pamiętam pierwszy tydzień pracy przy tym serialu. Po podpisaniu wszystkich umów i kontraktów, zgromadzona została cała ekipa i zaczęliśmy się wdrażać w to wyzwanie - poznawać się...

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka wraca do serialu!

  Wspaniałe wieści dla fanów Marty Wierzbickiej i serialu "Na Wspólnej" - młoda aktorka powraca na plan po dwóch latach przerwy.

 • Joanna Jabłczyńska: Mam nadzieję, że zmądrzałam

  Aktorka, prawniczka i sportsmenka. Joanna Jabłczyńska od dziecka konsekwentnie realizuje cele, które sobie wyznaczyła. Nam opowiada o początkach swojej kariery w serialu "Na Wspólnej" oraz zdradza, co ją najbardziej relaksuje.

 • "Na Wspólnej": Odchodzi z serialu!

  ...12 lat grała Olę w popularnym serialu. Teraz, głodna nowych wyzwań, zamyka ten rozdział.

 • Joanna Jabłczyńska ścięła włosy dla jednej sceny

  Aktorka Joanna Jabłczyńska, która zasłynęła dzięki roli Marty w serialu "Na Wspólnej", przyznała, że praca w serialu nie jest prostym zajęciem. Często wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Między innymi dlatego musiała ściąć swoje włosy.

 • "Na Wspólnej": Siostra Joanny Kulig też jest aktorką!

  Justyna Schneider w tym roku skończy 32 lata. Ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie. W 2010 roku zagrała w serialu "Nowa", rok później przyjęła angaż drugoplanowej postaci w "Plebanii". W 2014(...) posiada dużo większe doświadczenie artystyczne. Ja jestem dopiero na początku swojej kariery. Mam czas, aby zapracować na siebie i swoje nazwisko"- mówi aktorka. Dlaczego, w odróżnieniu od...

 • John McCook: 27 lat w jednym serialu

  John McCook od 27 lat gra rolę Eryka Forrestera w "Modzie na sukces" i nadal kocha tę pracę. Za swoje największe życiowe osiągnięcie uważa szczęśliwe małżeństwo, którego sekret tkwi w rozmowie i wspólnym podejmowaniu decyzji.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli!

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

Zdjęcia na temat: aktorka z serialu na wspolnej
Wideo na temat: aktorka z serialu na wspolnej
Dyskusje na temat: aktorka z serialu na wspolnej
 • Re: "Pierwsza miłość": Bartek nie żyje?

  Daga powinna wrucic do tego serialu , gdzie ta aktorka znikla w zadnym serialu juz nie wystepuje , a Tosiek z plebani gra na Wspolnej , a w pierwsza milosc jest mezem marysi , i wielu aktorow z tego serialu gra w innych serialach nawet w miodowych latach....