• Informacje na temat:

  aktorka z synkiem antkiem

Artykuły na temat: aktorka z synkiem antkiem
 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski marzy o... córce

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", nie kryje, że uwielbia być tatą. Choć z mamą swego synka rozstał się kilka lat temu, stara się każdą wolną chwilę spędzać z 6-letnim Antkiem. - Mam nadzieję, że to nie będzie moje jedyne dziecko - mówi aktor.

 • Ciężko jest być mamą-aktorką

  Jej bohaterka Sandra, to kobieta toksyczna. Lubi intrygi i sprawianie kłopotów innym. Prywatnie aktorka jest jej całkowitym przeciwieństwem. Dla niej najważniejsza jest rodzina. Nam zdecydowała się opowiedzieć o niezwykłej więzi, jaka łączy ją z synkiem.

 • ​"Pierwsza miłość": Sandra zawsze spada na cztery łapy!

  Bohaterka Moniki Dryl, Sandra, to kobieta toksyczna. Lubi intrygi i sprawianie kłopotów innym. Prywatnie aktorka jest jej całkowitym przeciwieństwem. Dla niej najważniejsza jest rodzina. Nam zdecydowała się opowiedzieć o niezwykłej więzi, jaka łączy ją z synkiem.

 • Nie chce być celebrytką

  Magdalena Walach, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa" i prokurator Agnieszka Olszewska z sagi rodu Mostowiaków, po pracy zamyka drzwi do życia zawodowego i oddaje się najbliższym. Absolutnie nie chce być celebrytką.

 • Aleksandra Nieśpielak: Po dramacie rodzinnym usunęła się w cień. Co robi dziś?

  Ładocha robi pokaz kulinarny. - Mateusz jest świetnym facetem, często rozmawiam z nim jak z dorosłym - opowiadała aktorka w jednym z wywiadów. - Zadaje mnóstwo pytań. Gdy przyjdą goście, lubi z nami(...), a tata chodzi do normalnej pracy. Mężem Aleksandy jest Maciej Kubiak. Para ma też młodszego syna Antka (9 l.). W 2006 roku aktorka przeżyła śmierć synka, który urodził się z wadą serca i zmarł kilka...

 • Anita Sokołowska: Seriale, macierzyństwo i wakacje

  Od 10 lat gra Lenę Starską w "Na dobre i na złe", piękną, łagodną panią chirurg. Inna jest Zuza z "Przyjaciółek" - kobieta zwariowana, o ciętym języku. Aktorka mówi, która bohaterka jest jej bliższa i czy ma plan B, gdyby przestała dostawać propozycje ról.

 • Oto prawdziwa ukochana Mikołaja Roznerskiego!

  Fantastyczne wieści dla fanów Mikołaja Roznerskiego: po wakacjach wątek Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość" zostanie rozbudowany. I to znacząco! W serialu pojawi się Marta Juras, prywatnie ukochana aktora i mama jego synka Antka. Sprawdź szczegóły!

 • Stużyńska w "rodzince.pl"

  Magdalena Stużyńska nie daje o sobie zapomnieć. Korzystając z przerwy w zdjęciach do serialu "Przyjaciółki", gwiazda wpadnie z wizytą do rodziny Boskich. Czy jej bohaterka wzbudzi sympatię domowników?

 • Joanna Jarmołowicz urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

  Joanna Jarmołowicz (25 l.) i Jan Królikowski (27 l.) powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Po porodzie aktorka podzieliła się wymownym postem na Instagramie, w którym zdradza wiele na temat nowo narodzonego dziecka!

 • Matki, kobiety, gwiazdy

  Czy łatwo być jednocześnie dobrą matką i gwiazdą? Jakie podejście do macierzyństwa mają znane kobiety?

Zdjęcia na temat: aktorka z synkiem antkiem
Wideo na temat: aktorka z synkiem antkiem
 • Anita Sokołowska ciąga półrocznego synka na plan serialu!

  Anita Sokołowska kilka miesięcy temu została mamą Antka. Aktorka nie mogła sobie pozwolić na zbyt długi urlop macierzyński, bo mogłaby ucierpieć na tym jej kariera. Celebrytka przyznaje, że nie rozstaje się z malce prawie wcale. Jak to robi? "Zabieram go wszędzie ze sobą" - oznajmia. Ciąganie tak małego dziecka ze sobą do pracy to na pewno dobry pomysł? (TVP/x-news)

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...