• Informacje na temat:

  aktorka zestawiła

Artykuły na temat: aktorka zestawiła
 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest najcenniejszą polską aktorką!

  ...przeprowadzonych przez dom mediowy MediaCom na zlecenie "Forbes'a" - kojarzy się większości podziwiających ją w serialowych rolach telewidzom z wartościami rodzinnymi i życiem w zgodzie z Dekalogiem. Aktorka...

 • Barbra Streisand z najpopularniejszą płytą globu!

  Ponad 50 lat po swoim debiucie Barbra Streisand umieściła na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie swój najnowszy album - "Partners".

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  Na opublikowanej kilka dni temu liście "25 Najcenniejszych Polskich Gwiazd 2017" znajduje się aż 7 aktorek i 3 aktorów. Najwyżej - bo na 4. miejscu - widnieje nazwisko Barbary Kurdej-Szatan, którą jesienią zobaczymy w roli Marysi w nowym serialu Telewizji Polsat "W rytmie serca". Jej wartość wyceniona została przez specjalistów na kilkaset tysięcy złotych - właśnie tyle aktorka może żądać za np...

 • Angelina Jolie najbardziej podziwianą kobietą

  Aktorka Angleina Jolie została uznana za najbardziej podziwianą kobietą na świecie. W plebiscycie pokonała młodziutką aktywistkę, Malalę Yousafzai.

 • Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady!

  Amerykańska aktorka Melissa McCarthy, znana z serialu "Mike i Molly"wiedzie prym w zestawieniu najlepszych aktorek komediowych ostatnich dziesięciu lat.

 • Scarlett Johansson: Sekretny ślub!

  Scarlett Johansson jest ponownie mężatką! Aktorka poślubiła we wrześniu podczas sekretnej ceremonii dziennikarza Romaina Dauriaca - informuje plotkarski serwis "New York Post" - Page Six.

 • Joanna Kulig o byciu najseksowniejszą aktorką: Lubię się podobać

  Amerykański dziennik umieścił Joannę Kulig (31 l.) w rankingu najseksowniejszych aktorek tuż obok Moniki Bellucci i Scarlett Johansson. Co na to sama zainteresowana?

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Malinowska i Horodyńska poniżają aktorkę?

  Karolina i Joasia na kreacji Agnieszki Grochowskiej , w której aktorka pojawiła się na rozdaniu nagród im. Zbyszka Cybulskiego, nie pozostawiły suchej nitki.

 • "50 twarzy Greya": Dakota Johnson namawia mamę do obejrzenia filmu

  W zapowiedzi nowego odcinka "Saturday Night Live" Dakota Johnson wspólnie z Taranem Killamem błagają mamę aktorki o obejrzenie "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Gwiazda erotycznego przeboju będzie gospodynią najbliższej odsłony kultowego telewizyjnego show.

Zdjęcia na temat: aktorka zestawiła
 • Winona Ryder
Wideo na temat: aktorka zestawiła
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....