• Informacje na temat:

  aktorka złamała nogę

Artykuły na temat: aktorka złamała nogę
 • Edyta Herbuś złamała nogę! Wiadomo już, co się stało!

  Edyta Herbuś (37 l.) nie ma zbyt wiele szczęścia pod koniec tego roku. W listopadzie okazało się, że mało nie spowodowała poważnego wypadku samochodowego, a teraz złamała nogę…

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • "Królowa jednej nocy": Znów ma złamane serce

  ...pewnego czasu pogłoski, jakoby aktorka i biznesmen rozstali się, ale któż dawałby im wiarę? Przecież niedawno oboje mówili całkiem poważnie o ślubie! Alp wydawał się idealnym kandydatem na męża(...) rozeszły się? Na to pytanie ani Meryem, ani Alp nie chcą odpowiadać. Aktorka, zamiast siedzieć i wylewać łzy, wybrała terapię pracą.  Wciąż przyjmuje role w serialach, ma także w planach kolejny...

 • Meryl Streep: Można mnie pochwalić

  Ma trzy Oscary, osiem Złotych Globów i dwie Emmy. Jako aktorka Meryl Streep potrafi zagrać wszystko. Wygląd i uroda nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia. Przez jednych uważana za zjawiskową, dla innych brzydula, przez wiele lat walczyła z licznymi kompleksami.

 • Tygodnik "Dobry Tydzień" chwali faceta Weroniki Rosati: Uratował Miszczakowi nogę

  Weronika Rosati (33 l.) jest dumna ze swojego ukochanego-ortopedy, który - jak donoszą informatorzy "Dobrego Tygodnia" - uratował niejedną nogę w show-biznesie.

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  "Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • Wypadek Weroniki Rosati zniszczy jej karierę?! Aktorka katuje się na rehabilitacji

  ...tygodnik "Gwiazdy", aktorka toczy teraz z ubezpieczycielem prawdziwą batalię o pieniądze potrzebne na żmudną i wieloletnią rehabilitację. Rosati obawia się, że ograniczona sprawność może być problemem dla producentów i reżyserów. Weronika od dawna narzekała na stojącą w miejscu karierę, lecz teraz istnieje szansa, że aktorka już nigdy nie otrzyma poważnych propozycji. "Weronika ma problem nawet...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

 • Hanna Polk: Grozi jej amputacja nogi!

  ....  - Usłyszałam, że stan nogi jest dramatyczny i grozi mi amputacja, jeśli nie zadziała metoda, którą lekarze spróbują zastosować - mówi przejęta aktorka tygodnikowi "Na Żywo". Cierpliwie znosi bolesne zabiegi chirurgiczne, którym jest poddawana. Za wszelką cenę chce zachować sprawność. Wciąż jednak nie wiadomo czy lekarzom uda się uratować nogę. W cierpieniu fizycznym, jakie dotknęło Hannę...

 • Lekarze amputowali jej nogę

  Amerykańska aktorka Zsa Zsa Gabor czuje się dobrze po sobotniej (15 stycznia) operacji. Lekarze musieli amputować aktorce znaczną część nogi, aby zatrzymać gangrenę, która zagrażała jej życiu.

Zdjęcia na temat: aktorka złamała nogę
Wideo na temat: aktorka złamała nogę
 • Kasia Cichopek przewróciła się w panterce na schodach!

  Kasia Cichopek z pewnością wie niejedno o metodach paparazzich, ale z taką intrygą nie miała dotąd do czynienia – sprowokowanie wypadku, złamana noga i zdjęcia z ukrycia, które natychmiast pojawiają się w sieci wraz z insynuacjami mającymi kompromitować ofiarę. Wszystko to na szczęście wydarzyło się tylko w jednym z odcinków serialu Czwórki „Policjantki i Policjanci”, w którym Kasia Cichopek zagrała aktorkę nękaną przez paparazzich.

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.