• Informacje na temat:

  aktorki 45 lat

Artykuły na temat: aktorki 45 lat
 • Joanna Sydor kończy 45 lat. Co się dzieje z gwiazdą „M jak miłość”?

  Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Teresy w „M jak miłość”. Jednak już wcześniej miała na swoim koncie wiele ciekawych ról. Na ekranie zadebiutowała 25 lat temu. Joanna Sydor obchodzi właśnie swoje 45. urodziny. Co się teraz dzieje z aktorką?

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Magda Stużyńska i Nicole Bogdanowicz: Dramat młodej aktorki trwa

  Połączył je serial "Przyjaciółki", gdzie Magda Stużyńska (45 l.) gra mamę Nicole Bogdanowicz (22 l.). I choć dzieli je ponad 20-letnia różnica wieku, zaprzyjaźniły się. Magda wspiera młodszą(...) Stużyńska mocno przeżywa trudną sytuację, w której znalazła się Nicole. Jej dramat ciągnie się od jesieni 2018 r. To właśnie wtedy w jej domu wybuchł pożar. Ojciec młodej aktorki, ratując dzieci, trafił...

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • "Droga": To już 45 lat!

  .... Tak wspomina okres zdjęciowy serialu w biograficznej książce Agnieszki Gołas-Ners, która prywatnie jest córką aktora - "Na Gołasa": "Rano przylatywałem z Warszawy do Wrocławia(...) mogłem wstać z łóżka". Wiesław Gołas bez wątpienia stworzył w "Drodze" aktorską kreację. Ale na nic talent odtwórcy głównej roli, jeśli jego postaci nie uwiarygodnią aktorzy drugoplanowi. W latach...

 • Danuta Szaflarska zostanie odznaczona Orderem Odrodzenia Polski

  W środę aktorka filmowa i teatralna Danuta Szaflarska zostanie odznaczona przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Orderem Odrodzenia Polski - poinformowała prezydencka kancelaria. W lutym Szaflarska świętowała 100. urodziny.

 • Katarzyna Bujakiewicz: kulisy ślubu znanej aktorki

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) od dawna podkreślała, że nie zależy jej na noszeniu obrączki. Co się stało, że zmieniła zdanie?

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Anna Dymna: Kolejny piękny gest aktorki

  ...filmowej Magdy Piekorz (45 l.). Nowych właścicieli znalazły nie byle jakie przedmioty! Obok wiecznych piór i innych cennych drobiazgów, przekazanych przez najważniejsze osoby w państwie, rarytasem okazał(...) nawet niepowodzenia. Aktorka od dziesięciu lat walczy o to, aby zbudować ośrodek rehabilitacyjny w Lubiatowie nad Bałtykiem. Miała gotowy projekt, gromadziła dokumentację. Liczyła, że wiosną budowa...

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

Zdjęcia na temat: aktorki 45 lat
Dyskusje na temat: aktorki 45 lat
 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek kończy 45 lat

  Pani Samusionek jest przykładem, że aktorki (czy studentki aktorstwa) nie powinny zbyt szybko wychodzić za mąż i rodzić dzieci. Kobiety, bierzcie przykład z Moniki Bellucci - najpierw kariera, ptem mąż i dzieci, a nastepnie kochankowie.