• Informacje na temat:

  aktorki czasu honoru

Artykuły na temat: aktorki czasu honoru
 • "Czas honoru": Umorusany żołnierz

  Karolinę Gorczycę pamiętamy z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • "Wojenne dziewczyny": Żeńska wersja "Czasu honoru" wiosną w TVP!

  ...światowej i ma być żeńską odpowiedzią na cieszący się ogromną popularnością wśród widzów "Czas honoru". Tytułowe panny to Irka Marysia i Ewka. Bohaterki walczą w podziemnej organizacji i jednocześnie, na własną rękę, zmagają się z niemieckim okupantem. W rolach głównych zobaczymy młode aktorki: Martę Mazurek, znaną widzom z filmu "Córki dancingu", Aleksandrę Pisulę oraz Vanessę Aleksander...

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • "Zawsze warto": Córka znanej aktorki stoi u progu kariery

  Zofia Domalik, którą tej jesieni oglądać będziemy jako Ewę w nowym serialu Telewizji Polsat "Zawsze warto", talent odziedziczyła po swych sławnych rodzicach... Tegoroczna absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej jest córką znanej aktorki - Ewy Telegi, czyli Weroniki z "Przyjaciółek" - i reżysera Andrzeja Domalika. Myślicie, że zrobi karierę?

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Nowi bohaterowie w "Czasie honoru"

  ...powstańcom rozkazy od dowódców - mówi. Katarzyna Sawczuk twierdzi, że rola w "Czasie honoru" jest ogromnym wyzwaniem, ale ma nadzieję, że sprosta oczekiwaniom reżysera Jana Hryniaka. Dla aktorki znanej(...) bohaterów "Czasu honoru" (Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki, Jan Wieczorkowski i Jakub Wesołowski) oraz grającej w nim po raz pierwszy aktorskiej młodzieży (Adam Fidusiewicz, Maciej Musiał, Julia Rosnowska...

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • "Czas honoru": Olga Bołądź - To będzie jej rok!

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", ciężko pracuje na opinię aktorki... wybitnej. Unika ról, które nie są dla niej wyzwaniami, nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym, by trafić na okładki kolorowych tygodników. - Dla mnie najważniejsze jest to, żeby się rozwijać - mówi.

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

Zdjęcia na temat: aktorki czasu honoru
Wideo na temat: aktorki czasu honoru
 • "Wojenne dziewczyny": Kim są Mela, Czarna i Baśka?

  Kim są główne bohaterki nowego serialu TVP? Główne aktorki - Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander - opowiadają o serialu jak i swoich bohaterkach. Premiera najnowszej produkcji twórców "Czasu honoru" zadebiutuje na ekranach wiosną 2017 roku.

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...

 • Looper - Pętla czasu

  "Looper" opowiada historię płatnego zabójcy pracującego dla mafii, który został wysłany do przeszłości, gdzie likwiduje przysyłanych mu z przyszłości ludzi i pozbywa się ciał. Wszystko idzie gładko do momentu, w którym główny bohater w przysłanym mu celu rozpoznaje... samego siebie.

Dyskusje na temat: aktorki czasu honoru
 • Re: "Morowe panny": Żeńska wersja "Czasu honoru" wiosną w TVP!

  To ja oceniłam serial jako pierwsza. Dałam mu 10 punktów, tak jak mojemu ukochanemu serialowi, jakim jest 'Czas Honoru'. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, a 'Morowe Panny' powtórzą sukces powyższej produkcji, a młode aktorki będą miały przewrotną karierę jak Maciej Zakościelny czy Kuba Wesołowski :) Trzymam kciuki!

 • Re: Powstanie kolejna seria "Czasu honoru"?

  Wspaniały film wspaniali aktorzy i aktorki co tu dużo mówić!!!Kocham ten serial.Oby nie zapominano o przedstawieniu Drugiej Wojny Światowej tylko na faktach ale i na przeżyciach innych.I LIKE IT!!!!

 • Re: To frajda dla aktorki

  Odkrył się nowy TALENT !!! Wielkie OKLASKI należą się Ewie Wencel za wspaniały scenariusz! ! Szczególnie, że przypomniała również o tym,że oprócz bohaterskiej walki i ofiarnej śmierci podczas wojny, większość ludzi toczyła też zwykłe życie (jedni gorsze niż wcześniej,inni=kombinatorzy/zaradni nawet lepsze). Ludzie chodzili dalej do pracy,prowadzili firmy,robili biznesy legalne i nielegalne,dziewczyny starały się być modne i zadbane,kochały,rodziły dzieci,choć większości ludzi się zdecydowanie...

 • Re: Chcę robić nowe rzeczy!

  Lubię oglądać Agnieszkę w serialu "Czas honoru" ale tylko tam. Wydaje mi się, że właśnie weń losy jej bohaterki, okoliczności w jakich funkcjonuje i sama osoba aktorki zlewają się ze sobą stanowiąc sensowną całość. W innych produkcjach jakoś tego nie dostrzegam. Pozdrawiam gorąco i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon "Czasu..."