• Informacje na temat:

  aktorki harrego pottera

Artykuły na temat: aktorki harrego pottera
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi" w Krakowie

  Ogólnopolską premierę najnowszych przygód Harry'ego Pottera zorganizowano w krakowskim kinie Kijów. Na premierze "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi" obecni byli nie tylko licznie przybyli fani, ale także aktorzy z filmu.

 • Emma Watson broni "niewiernej" Kristen Stewart

  Gwiazda „Harrego Pottera” postanowiła stanąć w obronie swojej koleżanki "po fachu", na którą spadła fala krytyki po tym, jak zdradziła swojego partnera – Roberta Pattinsona.

 • "Strażacy": Bimber i dama

  ...miliony widzów... A konkretnie: wszyscy fani Harrego Pottera. Przez kilka lat gwiazda dubbingowała w filmach postać Minerwy McGonagall - magicznej profesor z Hogwartu. Czy teraz oczaruje strażaków?

 • Hermiona... seksowną tancerką

  Emma Watson, znana z roli Hermiony z filmu o przygodach Harrego Pottera, wkracza w nowy etap swojej kariery. Jak poradzi sobie z rolą tancerki burleski ocenimy już jesienią, kiedy do kin wejdzie obraz "Perks of Being a Wallflower".

 • Potteromania po polsku

  W krakowskim Kinie Kijów odbyła się w poniedziałek oficjalna premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". W kinach w całej Polsce film pojawi się w piątek 24 lipca.

 • Potteromania na West Endzie

  Szaleństwo wywołane książkami o Harrym Potterze, czyli potteromania, mimo lodowatej, wietrznej i deszczowej pogody zawładnęło w czwartek wieczorem londyńskim West Endem, ściągając w to miejsce ok. trzech tysięcy wytrwałych fanów.

Wideo na temat: aktorki harrego pottera
 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci", siódma i zarazem ostatnia część serii przedstawiającej przygody Harry'ego Pottera, to najbardziej oczekiwany film roku, podzielony na dwie pełnometrażowe części. Część pierwsza rozpoczyna się w chwili, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszają w niebezpieczną misję. Ich zadaniem jest znalezienie i zniszczenie horkruksów, dzięki którym Voldemort sieje zniszczenie i jest nieśmiertelny. Troje osamotnionych przyjaciół nie mogących liczyć na porady swoich profesorów...

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...