• Informacje na temat:

  aktorki które palą

Artykuły na temat: aktorki które palą
 • Ewa Florczak: Aktorka dała się uwieść studentowi!

  ...o przesłuchaniach do produkcji dowiedziała się od koleżanki w ostatniej chwili. - Już na miejscu ktoś zaczął wymieniać nazwiska znanych aktorek, które walczą o tę rolę. Uznałam więc, że nie mam szans. Być może...

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • Była aktorka "Barw szczęścia" fantazjuje: Stylizacją przebiłam księżną Kate!

  ...wszyscy. Przypomnijmy, że w programie Szulim znaleziono sobowtóra aktorki, który udawał na ulicach Warszawy, że pali w ciąży. Swoje zdanie na temat gwiazdy mają też fotoreporterzy, którzy swego czasu(...) śmiała się ze swoich starych zdjęć.  Styl celebrytki przed paroma laty pozostawiał bowiem wiele do życzenia. Teraz kobieta idzie za ciosem i na swoim Instagramie zamieściła swoje zdjęcie, do którego...

 • Marilyn Manson: 9 rzeczy, których mogliście o nim nie wiedzieć

  Nikt przez ostatnie lata nie naprzykrzał się tak często konserwatywnej grupie Amerykanów jak Marilyn Manson i nikt, według ich opinii, nie demoralizował młodzieży tak mocno jak ten muzyk wraz ze swoim zespołem.

 • Wierzbicka nadal pali marihuanę?

  Ciąg dalszy zwierzeń Marty Wierzbickiej (25 l.). Tym razem celebrytka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat zażywania narkotyków...

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Anna Przybylska i nieznane dotąd kulisy z jej życia! Szok

  Śmierć Anny Przybylskiej (†35 l.) wstrząsnęła całą Polską. Utalentowana, wrażliwa i pogodna aktorka na zawsze zapisała się w historii polskiego kina. Mimo że od jej odejścia minęło już pięć lat, to wciąż na jaw wychodzą nieznane dotąd fakty z życia aktorki. Mama Ani, Krystyna Przybylska zdecydowała się opowiedzieć wzruszającą historię dotyczącą gwiazdy.

 • "Gorący pościg" : Seksistowskie kino drogi

  "Gorący pościg" to przykład niewiarygodnego wręcz uwstecznienia. Czy ktoś może wytłumaczyć mi, co tak zdolne, mądre i świadome siebie aktorki, jak Reese Witherspoon i Sofia Vergara robią w tym żenującym filmie?

 • Michael Douglas martwi się o zdrowie żony!

  Michael Douglas (69 l.), który chorował na raka gardła, martwi się teraz o swoją żonę. Catherine Zeta-Jones (44 l.) pali ponoć jak smok!

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

Zdjęcia na temat: aktorki które palą
Dyskusje na temat: aktorki które palą