• Informacje na temat:

  aktorki lesbijki

Artykuły na temat: aktorki lesbijki
 • Maria Bello jest lesbijką!

  Piękna aktorka, Maria Bello (46 l.) w rozmowie z dziennikarzem "The New York Times" wyznała, że żyje w związku z kobietą!

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Kristen Stewart rozbawiły doniesienia o byciu lesbijką!

  Kristen Stewart (24 l.) odniosła się do informacji jakoby teraz wolała kobiety. Nie mogła powstrzymać śmiechu…

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • Dygant lesbijką?

  ...partnerem Dygant, tak dwuznaczne wypowiedzi o lesbijskich zapędach aktorki "Prawa Agaty" wywołały wśród zgromadzonych niemałą konsternację. Jak myślicie, czy chciała przez to wzbudzić większe...

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • Mucha: Wolę być lesbijką

  Aktorka jest szczęśliwa, że mogła wcielić się w postać atrakcyjnej lesbijki. Kiedy inne aktorki, grające kochanki tytułowego bohatera, spędzały ze sobą długie godziny na planie, ona mogła pracować w męskim gronie, co bardzo miło wspomina. Jak wyznała agencji MWmedia, rola lesbijki nie wymagała od niej specjalnych przygotowań: "Dla mnie miłość, zakochanie i fascynacja drugim człowiekiem jest...

 • Geje i lesbijki nagradzają

  Poznaliśmy już większość laureatów nagród amerykańskiego Związku Gejów i Lesbijek Przeciwko Dyskryminacji (GLAAD). Na razie uhonorowano wydarzenia medialne podczas imprez zorganizowanych w Nowym Jorku i Los Angeles. Trzecia i ostatnia odsłona odbędzie się w maju w San Francisco.

 • "Teoria wielkiego podrywu": Randka z Leonardem zrobiła z niej lesbijkę

  Sara Gilbert, znana z takich serialowych produkcji jak "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu", od lat jest zadeklarowana lesbijką. Ostatnio zdradziła, kto sprawił, że nabrała pewności co do swojej orientacji.

 • Geje i lesbijki nominują

  GLAAD (The Gay & Lesbian Alliance Against Defamation - Związek Gejów i Lesbijek Przeciwko Dyskryminacji), najpotężniejsza organizacja homoseksualistów w USA, ogłosiła nominacje do 15. dorocznej nagrody Media Awards. Wyróżnienia te przyznawane są m.in. filmom i programom telewizyjnym ukazującym "sprawiedliwy i wierny" obraz mniejszości seksualnych: lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów.

Zdjęcia na temat: aktorki lesbijki
Wideo na temat: aktorki lesbijki
 • Julia Kamińska wspiera gejów i lesbijki

  Julia Kamińska nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce dyskryminowane. Zdaniem aktorki osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe często boją się wyjść z ukrycia i otwarcie mówić o swojej orientacji, bo konsekwencją może być nagonka społeczna, ogromna fala hejtu, a nawet przemoc fizyczna.

 • Dumni i wściekli

  Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu kolorowym busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Co musi się wydarzyć, by konserwatywni mieszkańcy przyjęli pod strzechy aktywistów walczących o równouprawnienie? Co...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.