• Informacje na temat:

  aktorki młodego pokolenia

Artykuły na temat: aktorki młodego pokolenia
 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka nadzieją polskiego kina

  Jedna z najbardziej energetycznych i nieoczywistych aktorek młodego pokolenia. Kiedy pojawia się na ekranie, czy to w epizodzie czy jednej z głównych ról, wnosi na ekran młodzieńczy powiew świeżości. Tak, że chce się jej oglądać więcej i więcej.

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Anna Dymna nie wstydzi się, że kiedyś chętnie pokazywała... biust!

  W tym roku minęło dokładnie 45 lat od chwili, gdy Anna Dymna zagrała swą pierwszą serialową rolę - Klarysę w "Janosiku". Należała wtedy do grona najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Bardzo chętnie eksponowała przed kamerą swe wdzięki i pokazywała biust, który uważany był za wręcz idealny. - Ja się tamtej Ani nie wstydzę - mówi dziś.

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • "Komisarz Alex": Paulina Gałązka u boku czworonożnego detektywa!

  W 1. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa" w roli Oli Bilskiej - wychodzącej z nałogu narkomanki, której w walce z uzależnieniem pomaga syn zamordowanego przez gangsterów hodowcy gołębi - zobaczymy Paulinę Gałązkę uważaną za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Julia Wieniawa pręży nagie pośladki na Wyspach Zielonego Przylądka

  Julia Wieniawa, jedna z najlepiej zarabiających aktorek młodego pokolenia, pokazała śmiałe zdjęcia z wakacji.

 • Joanna Kulig i Maciej Stuhr: Boogie-woogie i jazz

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie "Excentrycy" Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine.

 • Adriana Kalska: Uda jej się usidlić amanta?

  Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia, Mikołaj Roznerski (34 l.). ma opinię łamacza serc. Żadna z poprzednich partnerek nie zatrzymała go na dłużej. Może Adrianie się to uda?

 • Krzysztof Krauze: Prawo do godnej śmierci

  Przypominał nam o tym, o czym chcieliśmy zapomnieć. Miał też odwagę mówić o swojej chorobie. Domagał się prawa do godnej śmierci

Zdjęcia na temat: aktorki młodego pokolenia
Wideo na temat: aktorki młodego pokolenia
 • Julia Wieniawa aktorka młodego pokolenia

  Znana jest z gry w serialu Rodzinka.pl natomiast w prasie kolorowej pojawiła się ze sprawą związku z aktorem Antkiem Królikowskim. Czy miłość przyćmi jej talent?

 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska o nowym wyznaniu

  Marieta Żukowska zaczęła pracę nad nowym filmem. W obrazie norweskiego reżysera wcieli się w niestandardową postać, stanowiącą dla niej duże wyzwanie zawodowe. Aktorka przygotowuje się również do innego projektu, o którym wkrótce ma być głośno. Marieta Żukowska uważana jest za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, zarówno teatralnych, jak i filmowych. Do końca 2016 roku

 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...

Dyskusje na temat: aktorki młodego pokolenia
 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Cichopek chce mieć więcej czasu dla dzieci

  Kasia C. i Ania M. to dwie najładniejsze i najzdolniejsze polskie aktorki młodego pokolenia. Kiedyś liczyłam na to, że wyjdą za mąż za dwóch najprzystojniejszych młodych aktorów, Wielkich Braci Mroczek. Szkoda, że do tego nie doszło bo to byłaby czwórka młodych polskich artystów filmowych nie mających żadnej konkurencji w tym filmowym światku.

 • Re: "Na dobre i na złe": Rodzinne święta gwiazd

  Brzydszej aktorki młodego pokolenia jak Dąbrowska nie ma. Nie mogę na nią patrzeć - jest brzydka jak 12 w nocy.

 • Re: To frajda dla aktorki

  prawie wszystkie o miłosci a co gorsze jedni i ci sami aktorzy grają prawie we wszystkich filmach to jest poprostu nudne czy nam naprawdę brak młodego pokolenia aktorów napewno nie tyko musimy jedne

 • Re: To frajda dla aktorki

  do pokolenia które słyszało opowieści o wojnie na gorąco i może dlatego sceptycznie wyrażam się o tym filmie.Wybacz,ale podtrzymuję moje zdanie,zresztą mam do tego prawo,nie wszystko się musi podobać(...) kipiące nawet z butów,a cała reszta? powiem tak:Dla młodego niekumatego widza,który do kina poszedł żeby tylko poskubać dziewczynę no to ujdzie.Proszę sobie porównać filmy z tamtej epoki,pomijajać

 • Re: Koniec serialu, był zbyt odważny!

  KSD rzeczywiście może momentami był nieco wyidealizowany..ale który serial nie jest? Jendak nic więcej zarzucić mu nie można, fantastyczne aktorki, dialogi, błagam w telewizji TVN nie pozostanie już nic dla młodego pokolenia.. bo chyba nie serial Majka??;/

 • Re: Koniec "Linii życia"

  i mi się bardzo spodobał. Nie rozumiem decyzji. Może powinien być bardziej rozreklamowany jak W TVN "prosto w serce"., którego nie trawię. Podoba mi się obsada Linii życia, zwłaszcza aktorki młodego pokolenia. Wielka szkoda. Znowu puszczą jakąś szmirę zamiast Linii życia.....