• Informacje na temat:

  aktorki na boso

Artykuły na temat: aktorki na boso
 • Zygmunt Malanowicz: Po latach przyznał się do romansu ze znaną aktorką!

  Należy do ciekawych, ale też nieco zapomnianych aktorów. Zygmunt Malanowicz (79 l.) zadebiutował niemal 60 lat temu w filmie "Nóż w wodzie", ale wystąpił także w serialach "Dyrektorzy" i "Dom". Tylko "Rewii" przyznaje się do romansu sprzed lat, opowiada o tęsknocie za dzieciństwem oraz zdradza, jakie kobiety podobają mu się najbardziej.

 • Gorąca miłość od pierwszego wejrzenia

  "W kręgu miłości" Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"), zwycięzca Nagrody Publiczności na tegorocznym Berlinale, otworzy startujący 27 lipca w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą Festiwal Sztuki Filmowej Dwa Brzegi.

 • Małgorzata Foremniak upora się z traumatycznymi wydarzeniami?! To było dla niej piekło!

  Ostatni rok był dla aktorki, Małgorzaty Foremniak (51 l.) pełen podsumowań. Wracała myślami do traumatycznych wydarzeń sprzed kilku lat. Niedawno znalazła sposób, jak się z nimi uporać...

 • Spowiedź Krystyny Jandy

  Opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i osobisty dramat Krystyny Jandy. Pokazany w konkursie Berlinale "Tatarak" Andrzeja Wajdy, zadedykowany zmarłemu mężowi aktorki - operatorowi Edwardowi Kłosińskiemu, jest wielkim, przekraczającym granice aktorstwa, popisem Jandy.

 • "Na dobre i na złe": Kim dzisiaj jest Sara Müldner?

  Kim jest Sandra Muldner? Sara Müldner urodziła się 30 maja 1989 roku, w Warszawie. Jest córką aktorki Izabelli Dziarskiej i rzeźbiarza Jacka Müldner-Nieckowskiego. Od najmłodszych lat(...) się, młodą aktorką to obecnie słyszymy o niej niewiele. W 2007 roku zagrała w filmie "Na boso", gdzie wcieliła się w postać dziewczyny próbującej popełnić samobójstwo. Od tamtego czasu aktorka zagrała...

 • Spowiedź Krystyny Jandy

  Opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i osobisty dramat Krystyny Jandy. Pokazany w konkursie Berlinale "Tatarak" Andrzeja Wajdy, zadedykowany zmarłemu mężowi aktorki - operatorowi Edwardowi Kłosińskiemu, jest wielkim, przekraczającym granice aktorstwa, popisem Jandy.

 • Czuła prawdziwą wolność

  Maxine Valera pracuje jako laborantka w ekipie CSI, a grająca ją aktorka biega boso po górach.

 • Jane Fonda powróci?

  Jane Fonda, amerykańska aktorka znana z ról w takich klasykach kina, jak "Boso w parku" , "Barbarella", "Julia", "Suita kalifornijska" , "Czyż nie dobija się koni?", "Chiński syndrom" , "Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny" , "Stary Gringo" , po ponad dziesięciu latach przerwy rozważa powrót do kina.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska spędziła urlop z mamą!

  ..., pomimo chłodu spacerowały boso po plaży. Naszym zdaniem gwiazda "Na Wspólnej" jest bardzo podobna do mamy, a wy jak uważacie?

 • Spowiedź Krystyny Jandy

  "Tatarak" , reż. Andrzej Wajda, Polska 2009, ITI Cinema, premiera 24 kwietnia 2009 roku.

Wideo na temat: aktorki na boso
 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • W kręgu miłości

  "W kręgu miłości" to filmowa adaptacja teatralnej sztuki Johana Haldenbergha (który gra w filmie główną rolę męską) i Mieke Dobbels, w reżyserii Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"). Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną...