• Informacje na temat:

  aktorki nagie w serialach

Artykuły na temat: aktorki nagie w serialach
 • Te aktorki rozebrały się w swych debiutanckich filmach i serialach

  Wiele gwiazd twierdzi, że talent to za mało, by zaistnieć na ekranie i zdobyć sympatię widzów już na początku kariery. Niektóre aktorki zdecydowały się rozebrać przed kamerą w swych debiutanckich filmach.

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • "Klan": Joanna Żółkowska nie chciała być nagim ozdobnikiem...

  ​69-letnia Joanna Żółkowska, czyli Anna Surmacz-Koziełło z "Klanu", ma na swoim koncie bardzo nietypowy rekord - jest aktorką, która "zaliczyła" największą liczbę scen rozbieranych w jednej produkcji! W telewizyjnym filmie "W wannie" wystąpiła nago... od początku do końca!

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • "Barwy szczęścia": Joanna Moro jest aktorką... nierozbieralną

  Joanna Moro często publikuje w mediach społecznościowych swoje frywolne zdjęcia... Czasami pozuje do nich w stroju Ewy, ale bardzo dba o to, by nie pokazywać na Instagramie nic więcej niż tylko nagie ramię czy fragment pleców. Aktorka uchodzi za niezwykle skromną osobę, a filmowcy i twórcy seriali, z którymi miała okazję pracować, żartują, że jest... nierozbieralna. - Rozumiem, że w moim...

 • Marta Wierzbicka: Nie ubieram się wyzywająco

  - Stawiam przede wszystkim na wygodę - mówi Marta Wierzbicka, znana z serialu "Na Wspólnej". Aktorka jest fanką swobodnej mody typu streetwear, zwłaszcza trampek i sneakersów. Rzadko wkłada natomiast buty na wysokim obcasie. Nie przepada też za nadmiernym eksponowaniem nagiego ciała, jeśli już coś odkrywa to nogi, w dodatku tylko latem.

 • "Wiedźmin": Córka polskiego premiera rozbierała się w niemieckich serialach

  .... Młodziutka aktorka nie pokazała jednak w swym debiutanckim filmie zbyt wiele nagiego ciała... Dopiero kilka lat później (w 2004 roku) odważyła się rozebrać do naga. Główna rola kobieca w niemieckiej...

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Weekend w serialach

  ...dziewczynę. Na dodatek zrobił i rozpowszechnił nagie zdjęcie ofiary. Booth i Aubrey nie mają jednak dowodów jego winy. odc.208 Tylko 48 godzin pozostało do egzekucji seryjnego zabójcy Alexa Rockwella...

 • Agnieszka Szulim: Moja szczerość ma granice

  - Nie mam problemów z rozmawianiem o seksie - mówi Agnieszka Szulim. Dziennikarka twierdzi jednak, że nawet jej szczerość ma granice. W swoich publicznych wypowiedziach nigdy nie naruszyłaby intymności bliskich osób.

Wideo na temat: aktorki nagie w serialach
 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Strefa nagości

  Strefa nagości" to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą. Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny...

Dyskusje na temat: aktorki nagie w serialach
 • Re: "Pierwsza miłość": Sabina zastrzeli Igora?!

  W świecie tyle jest zła, agresji, zabijania a wy w tych serialach jeszcze uczycie dzieci zabijania. W tych waszych serialach pokażcie, że ludzie się szanują , pomagają sobie a nie tylko nienawiść i morderstwa , po co te pistolety czy nagie aktorki i aktorzy. Życie jest piękne i to pokażcie .