• Informacje na temat:

  aktorki nastolatki

Artykuły na temat: aktorki nastolatki
 • Agnieszka Kotulanka: Smutne święta aktorki. Spędzi je sama?

  .... Dzisiaj córka Kasia bardzo ją wspiera. Znajomi aktorki, zwłaszcza ci z teatrów, w których grała, martwią się o nią. I ciągle mają nadzieję, że któregoś dnia do nich wróci. Już na studiach doceniano(...) w siebie, mimo iż czasem trudno rozpoznać w niej Krystynę Lubicz, którą pokochały miliony widzów. Wtedy była wzorem dla wielu Polek. Dojrzała, pełna ciepła i klasy, z nienaganną figurą nastolatki, mimo...

 • Aktorka "Lotu nad kukułczym gniazdem" oskarża Billa Cosby'ego

  Aktorka Louisa Moritz, która wystąpiła w niewielkiej roli w oscarowym "Locie nad kukułczym gniazdem" (1975), dołączyła do powiększającej się w ekspresowym tempie grupy kobiet oskarżających Billa Cosby'ego o molestowanie seksualne.

 • Joanna Kulig: Zaskakująca przeszłość aktorki

  ...lekcje śpiewu i tańca. Dla filmu stała się Zulą, kobietą tyleż wrażliwą, co niedojrzałą. Festiwalowa publiczność zgotowała jej kilkunastominutową owację na stojąco. Zachwyciły się nią aktorki: Julianne...

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • Irena Kwiatkowska: Prywatne zapiski aktorki. Za tę wypowiedź byłaby dziś krytykowana

  .... Wszyscy płakali nad trumną aktorki podczas ostatniego pożegnania. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Katarzyna Warnke: 42 lata, a ciało jak u nastolatki!

  Warnke afirmuje cielesność i zmysłowość: - Kwestie zmysłowości, pewnej mądrości ciała, są niewątpliwie dla mnie ważne. Myślę, że seksualność jest jedną z kluczowych dziedzin życia i uważam, że warto o tym otwarcie mówić.

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Halle Berry pokazała gorące zdjęcie! Ciężko uwierzyć, że aktorka ma 52 lata!

  Halle Berry (52 l.), to jedna z bardziej lubianych aktorek Hollywood. Gwiazda także może pochwalić się nie tylko sympatią fanów, ale obłędnym ciałem, którego może pozazdrościć jej wiele młodszych od niej dziewczyn. Ostatnim zdjęciem udowodniła, że wciąż jest w formie!

 • Julia Wróblewska: Nie tylko aktorstwo

  W przyszłości Julia Wróblewska chce studiować nie tylko aktorstwo. "Uwielbiam język hiszpański, więc planuję iść też na iberystykę" - mówi nastolatka znana m.in. z filmu "Tylko mnie kochaj" i serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: aktorki nastolatki
Wideo na temat: aktorki nastolatki
 • „Na Wspólnej”: Małgorzata Socha o związku Kamila i Zuzy

  Małgorzata Socha opowiada nam o aktualnej sytuacji w domu Hofferów. Kamil i Zuza, z pomocą psychologa, będą musieli zmierzyć się z problemami, które sprawia Tosia. - Myślę, że będzie to interesujący wątek dla każdego rodzica dorastającej nastolatki – mówi aktorka. Czy w związku Hofferów może dojść do zdrady? Aktorka przeprowadza też krótką analizę związku Kamila i Zuzy oraz łączącej ich

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Były chłopak zgwałcił ją, gdy spała. Tak straciła dziewictwo!

  Amy Schumer opowiedziała o tym, jak została zgwałcona. W rozmowie z Oprah Winfrey aktorka wyznała, że w ten sposób straciła dziewictwo. Jako nastolatka została wykorzystana przez ówczesnego chłopaka w trakcie snu. „Nie zgodziłam się na to. Nie rozmawialiśmy o tym wcześniej i nie byłam na to gotowa” - powiedziała Schumer. Aktorka wielokrotnie mówiła o gwałcie, jednak nigdy nie wyjawiła szczegółów. Gwiazda chce w ten sposób podkreślić, że gwałt może mieć wiele postaci. "Nikt nie ostrzega,...

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

Dyskusje na temat: aktorki nastolatki
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Popatrzie na niektóre niewytapetowane nastolatki ,,,,Wyglądają gorzej od tej aktorki ...Kobieta ma swoje lata i nawet bez pacykowania wygląda bardzo dobrze.

 • Re: Majka jest nieobliczalna

  promocja anoreksji teraz tylko [atrzec jak wszsystkie nastolatki beda chcialy wygladac jaqk szkieletowa majka....zero cycka zero tylko poprpstu plaska schorowana deska. Gratuluje pomyslu obsadzenia glownej w dodatku marnej aktorki

 • Re: Rzuca pracę?

  Bardzo nie lubię tej aktorki - jest sztuczna !!! Ja tez jej niecierpie! A jej styl ubierania i te ZIELONE buciory najbardziej mnie draznia! Styl dla nastolatki, a nie dla doroslej kobiety! Michal zasluguje na kobieta z klasa!

 • Re: Pati każe Tomkowi wyskoczyć z... gatek

  To zdjęcie z imprezy trochę śmieszne... Same dzieciaki-nastolatki i imprezuje z nimi dorosła kobieta. Od razu widać, że to nie jej przedział wiekowy. Nie ma w Polsce 20 letnie aktorki? Trzeba wciskać na siłę kogoś tylko dlatego, że umawia się z synem kogoś znanego?

 • Re: Wrócą uczucia sprzed lat!

  Tak, Majka jest infantylna. Jej zwierzenia wobec Lili, leksyka tych zwierzen jest charakterystyczna dla nastolatki. Poza tym, dlaczego nie ma zdjęc, kiedy Majka karmi piersią? Te sprawy sa tez(...) :/ Brak profesjonalizmu - i nie mam tu na myśli aktorki, tylko ludzi którzy przecież powinni czuwać nad produkcją i nad tym by odegrana scena wypadłą realistycznie.