• Informacje na temat:

  aktorki o porodzie

Artykuły na temat: aktorki o porodzie
 • Koroniewska pierwszy raz po porodzie! Zamieściła osobliwe zdjęcie!

  ...macierzystych..." - napisała Koroniewska.  Wpis wywołał sporo emocji wśród obserwujących Joannę mam. Wiele z nich nie podzielało entuzjazmu aktorki i nie zgadzało się z tym procederem. Niektóre wprost...

 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach.

 • Anna Guzik po raz pierwszy po porodzie pokazała się publicznie!

  Anna Guzik (39 l.) pochwaliła się pierwszymi fotkami po porodzie. Wygląda na nich kwitnąco! Aktorka wybrała się na mecz, aby nieco się zrelaksować.

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • Teresa Rosati pierwszy raz skomentowała stan Weroniki po porodzie!

  Weronika Rosati (33 l.) właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko i z pewnością jest to piękne wydarzenie w życiu całej rodziny. Mama aktorki bardzo cieszy się z kolejnej wnuczki i postanowiła podzielić się tą radością.

 • Robbie Williams został ojcem. "Żadna mama nie ucierpiała"

  W poniedziałek (27 października) na świat przyszło drugie dziecko Robbiego Williamsa i jego żony Aydy. Wokalista znany z grupy Take That przebieg porodu relacjonował w sieci, publikując filmiki z szpitalnej sali.

 • Weronika Rosati pierwszy raz tak szczerze o porodzie! Nie było luksusów?

  Pięć miesięcy temu życie aktorki wywróciło się do góry nogami. Na świat przyszła jej długo wyczekiwana córeczka i całą uwagę poświęciła tylko jej. Teraz powoli wraca do pracy i zdecydowała się opowiedzieć w rozmowie z "Urodą Życia", jak trudne były dla niej pierwsze chwile po porodzie. "Dla mnie emocjonalnie najtrudniejszy był sam moment porodu. Burza hormonów jest wtedy naprawdę nieznośna...

 • Małgorzata Socha: Aktorka musi być szczupła

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga "Przyjaciółek", uważa, że gdyby była puszysta, nigdy nie zrobiłaby kariery jako aktorka. - Wiem, że sukces jest w rozmiarze zero - wyznała w wywiadzie.

 • Olga Kalicka wraca po porodzie do pracy! Nie chce rezygnować z kariery!

  Synek aktorki właśnie skończył miesiąc i choć teraz Olga poświęca mu każdą wolną chwilę, to już wie, że niedługo czeka ją powrót do pracy. Jak relacjonują znajomi Kalickiej, młoda mama prawie nigdy(...), ale na kilkanaście godzin w miesiącu" - twierdzi koleżanka aktorki w rozmowie z "Fleszem". Jak dowiedział się dwutygodnik, na razie też Kalicka odrzuca inne propozycje zawodowe, by mieć czas dla...

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.

Zdjęcia na temat: aktorki o porodzie
Wideo na temat: aktorki o porodzie
 • Małgorzata Kożuchowska potwierdziła plotki

  Małgorzata Kożuchowska nie zwlekała z powrotem do pracy po porodzie. Kto zajmuje się dzieckiem aktorki, gdy ta jest na planie? (Agencja TVN/x-news)

 • Anna Mucha zrezygnowała z diety

  Mimo dwóch przebytych ciąż Anna Mucha zachwyca szczupłą sylwetką. Aby wrócić do formy po ostatnim porodzie, aktorka ćwiczyła pod okiem trenera personalnego i stosowała zdrową dietę. Obecnie jednak chętnie pozwala sobie na słodycze, które bardzo lubi. – Zamawiam trzy desery, jeśli nie mogę się zdecydować na jeden – mówi celebrytka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom mojego życia

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach. Aktorka stara się ćwiczyć codziennie minimum pół godziny. Stopniowo wraca także do pracy – ponownie można ją już oglądać w spektaklu „Siostrunie”/ źródło: Newseria Lifestyle

Dyskusje na temat: aktorki o porodzie