• Informacje na temat:

  aktorki oczywisty

Artykuły na temat: aktorki oczywisty
 • "M jak miłość": Katarzyna Grabowska nie zapowiadała się na aktorkę

  Katarzyna Grabowska, czyli Olga Górecka z "M jak miłość", pochodzi ze znanej rodziny aktorskiej, ale - gdy w jej życiu przyszedł moment na wybór zawodu - wcale nie chciała iść w ślady rodziców i starszej siostry. - Byłam wstydliwa i zamknięta w sobie, nie zapowiadałam się na aktorkę - mówi.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Piękny gest aktorki!

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (50 l.) sfinansowała studia w Polsce biednej dziewczynie z Etiopii!

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Magdalena Boczarska: Od zawsze wiedziałam, że będę aktorką

  Jankiem Kidawą-Błońskim. Dużo wtedy rozmawiali o nowym projekcie, pomyśle na film. Wiedziałam, że główne role przeznaczone są dla nastoletniej dziewczyny i kobiety, która miała zagrać Żydówkę. Z oczywistych...

 • Patricia Arquette o "Boyhood": Ten film jest zupełnie inny

  Patricia Arquette, która otrzymała niedawno Oscara za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą w filmie "Boyhood", wyznała, że nie zastanawiała się, czy wziąć udział w tym projekcie. Dla niej było to oczywiste. "Ten film był złamaniem wszystkich reguł, które do tej pory obowiązywały" - stwierdziła.

 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka nadzieją polskiego kina

  Jedna z najbardziej energetycznych i nieoczywistych aktorek młodego pokolenia. Kiedy pojawia się na ekranie, czy to w epizodzie czy jednej z głównych ról, wnosi na ekran młodzieńczy powiew świeżości. Tak, że chce się jej oglądać więcej i więcej.

 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!

 • "Prokurator": Umarli nie straszą

  ...– Ciemna strona ludzkiej natury fascynuje – mówi aktorka Magdalena Cielecka o pomyśle na fabułę nowego serialu "Prokurator". Przekonuje też, że nie będzie w nim oczywistych historii...

 • "House of Cards": Robin Wright jak drapieżnik

  Robin Wright przyznała, że obserwowała zachowanie drapieżników, aby doskonalić swoją postać w głośnym serialu "House of Cards". Aktorka wciela się w postać Claire Underwood, której bezwzględność wielu fanom może przywodzić na myśl zachowanie najbardziej drapieżnych ptaków.

Zdjęcia na temat: aktorki oczywisty
Wideo na temat: aktorki oczywisty
 • "Ślad" i Aleksandra Hamkało: "Mocny, bardzo brutalny serial"

  Kim jest doktor Anna Szpunar, grana przez Olę Hamkało? Czym serial "Ślad" przyciągnie widzów? Aktorka mówi nam także o swojej roli w serialu "Na dobre i na złe". - "Ślad" jest pozycją brutalną, to krwawy serial. Wszystkie sprawy, które rozwiązujemy, są nieoczywiste, mają drugie dno. Każda sprawa będzie skomplikowana i… krwawa – mówi Aleksandra Hamkało.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Smutne wyznanie Grażyny Szapołowskiej: Moi przyjaciele okazali się nieprzyjaciółmi

  aktorki w środowisku artystycznym trudno o prawdziwą, szczerą przyjaźń, bo wcześniej czy później wkrada się zazdrość o popularność czy sukcesy. – Mam kontakt ze zwierzętami, ponieważ kontakt(...). No i rodzina, to oczywiste dla każdego. Natomiast coraz mniej mam zaufania do ludzi – mówi agencji Newseria Grażyna Szapołowska, aktorka. Zdaniem aktorki wielu ludzi całkowicie pochłonęła ślepa pogoń

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

Dyskusje na temat: aktorki oczywisty
 • Re: "Miasteczko Twin Peaks": Nowa seria rusza już 7 lipca!

  niejasności a może nawet właśnie najważniejsze jest to, że ten wykreowany świat nie jest łopatologicznie oczywisty i prosty, że pozostawia mnóstwo niedopowiedzeń, daje pole do własnych (tj. widza(...)-licealistek granych przez Sheryll Lee, Sherylin Fenn i Laurę Flynn Boyle są tam jeszcze inne piękne aktorki w rolach Josie Packard, Lucy z komisariatu Policji, Normy i Shelly z baru a nawet jednookiej żony