• Informacje na temat:

  aktorki otyłe

Artykuły na temat: aktorki otyłe
 • Dominika Gwit organizuje warsztaty dla otyłych

  Dominika Gwit (29 l.) jest dumna ze swoich rubensowskich kształtów. Aktorka postanowiła iść o krok dalej i zintegrować wszystkiego kobiety, których jest ciut za dużo.

 • "Dziennik panny służącej" : Erotyczne ekscesy w eleganckich domach

  Célestine, paryska służąca znudzona wielkomiejskim życiem, trafia na prowincję. Wiejska rezydencja, symbol niewinności i oaza spokoju, okazuje się być miejscem, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą - czyli kieruje się instynktem, bezkarnie daje upust seksualnym żądzom i oddaje się pielęgnacji tego, co mroczne i w swoim zepsuciu rozkoszne.

 • Roma Gąsiorowska: Mój mąż lubi żartować z otyłych kobiet!

  Roma Gąsiorowska (34 l.) zdradziła, w jaki sposób mąż potrafi ją rozweselić.

 • "2XL": Puszystość to jest problem

  - Mówienie, że otyłość to temat wstydliwy, jest błędne - uważa Elżbieta Romanowska. - Myślę, że ludziom otyłym trudno jest radzić sobie ze swoją wagą. Serial "2XL" może zadziałać terapeutycznie - dodaje Edyta Jungowska.

 • Jungowska cieszy się, że gra otyłą!

  Edyta Jungowska (47 l.) może wreszcie jeść do woli. Tego wymaga od niej scenariusz nowego serialu, w którym występuje...

 • Czesia z "Klanu" postanowiła pójść w ślady znów otyłej Dominiki Gwit i też pisze książkę o odchudzaniu! Utrzyma niską wagę chociaż do premiery?

 • Licząc kalorie można przegapić życie!

  ....: - Co ciekawe, po raz pierwszy nadwaga stanowi motyw wiodący serialu. Zazwyczaj otyłe panie krążą gdzieś w tle, jako kucharki, sprzątaczki. Tu wychodzą na pierwszy plan.  Co sprawiło Wam w tych(...) odchudzała, bo takie aktorki jak ja, na palcach jednej ręki można policzyć. Jestem aktorką charakterystyczną i dzięki temu miałam szansę stać się Agatą (śmiech). E.J.: - Duży rozmiar to...

 • Gwiazda serii filmów "'American Pie", Tara Reid (41 l.), wprawdzie nigdy nie była otyła, jednak wcześniej jej sylwetka nie budziła niczyich obaw. Jakiś czas temu, kiedy stała sie jeszcze chudsza, fani zaczęli dopytywać, czy nic jej nie jest. Ona broniła się, że tak naprawdę dużo je. Jej najnowsze zdjęcia jednak znów wzbudzają obawy. Aktorka pojawiła się na imprezie w krókiej sukience, która wyraźnie obnażyła jej zbyt szczupłą sylwetkę. Oby faktycznie nic jej nie było!

 • Olaf Lubaszenko użala się nad swoją otyłością!

  Olaf Lubaszenko (45 l.) postanowił zabrać głos w sprawie, jak w naszym kraju postrzega i ocenia się ludzi otyłych...

 • "Singielka": Dominika Gwit kończy 28 lat!

  Aktorka i dziennikarka Dominika Gwit, znana widzom z "Przepisu na życie" czy "Singielki" 22 czerwca świętuje swoje urodziny. Czego jej życzymy?

Zdjęcia na temat: aktorki otyłe
Wideo na temat: aktorki otyłe
 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: aktorki otyłe
 • Re: Szczęście w rozmiarze XL

  jasne że takie otyłe "aktorki" dostaną się do szkoły aktorskiej, gdzie na niektórych zajęciach faceci będą musieli je unosić.

 • Re: Edyta Jungowska straciła kiedyś rolę przez wagę

  A mnie ten film odpowiada pomimo tego, że jestem osobą szczupłą. Obie aktorki rzeczywiście są bardzo otyłe, ale mają się odchudzać na oczach telewidzów. Czekamy więc na efekty, a osoby przy tuszy oglądając ten film może skorzystają z jakiś rad i również im się uda. Moim zdaniem temat filmu jest super i można go uznać, jako film edukacyjny dla puszystych. Życzę wytrwałości zarówno aktorkom, jak