• Informacje na temat:

  aktorki się całują

Artykuły na temat: aktorki się całują
 • Walentynki to doskonały pretekst do tego, aby nieco podejrzeć, jak znani okazują sobie czułość. A tej nie szczędzą sobie nawet w miejscach publicznych. Zobaczcie więc, jak całują gwiazdy!

 • Joanna Bartel i Krzysztof Hanke: Hanysy z jednego miasta

  "Na Górnym Śląsku całymi dniami, bili hanysy się z gorolami" - takimi słowami zaczynała się tytułowa piosenka serialu komediowego "Święta wojna", doskonale ujmując perypetie jego bohaterów.

 • Jacek Braciak ma nową kobietę?! To aktorka Marta Ścisłowicz?

  ...więcej niż zwykła przyjaźń. Jednak jeśli spojrzymy na zdjęcia z tej samej imprezy, na których zarówno Braciak jak i Ścisłowicz przytulają się i całują również z innymi gwiazdami nowego filmu, zaczynamy mieć wątpliwości co do tego romansu. Być może po prostu ekipa "Kampera" tak się zaprzyjaźniła, że te małe czułości są po prostu wyrazem ich sympatii. Co o tym myślicie?

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nie kryją się już ze swoim uczuciem!

  O związku aktorki i siatkarza media rozpisują się od kilku tygodni. Co ciekawe, sami zainteresowani dotąd nie potwierdzili oficjalnie, że są razem. Teraz już jednak nie muszą tego robić. Patrząc bowiem na ich wspólne zdjęcie z meczu, na którym widać, jak się całują, nie ma już wątpliwości co do charakteru ich relacji. Zofia Zborowska kibicowała ukochanemu z trybun, a on podbiegł do niej zaraz...

 • Najdłuższy ekranowy pocałunek

  Lesbijski pocałunek w oczekującym na premierę niezależnym amerykańskim filmie "Elena Undone" uznany został za najdłuższy ekranowy buziak w historii kina - poinformował serwis After Ellen.

 • Małgorzata Kożuchowska już dawno temu oczarowała Bartka Świderskiego. Dobrze im się razem pracuje

  To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Bartłomiej Świderski (43 l.) pracują razem. Przed laty, gdy grali kochanków, ona wyraźnie go oczarowała. Teraz znów spotykają się na planie serialu „Druga szansa”. Czy dawne emocje powróciły?

 • "Zazdrość i medycyna": Retro bez listka figowego

  W środę, 25 września, mija 40 lat od premiery "Zazdrości i medycyny" Janusza Majewskiego. Ekranizacja powieści Michała Chromańskiego była ostatnią rolą tragicznie zmarłej Ewy Krzyżewskiej, słynnej barmanki z "Popiołu i diamentu".

 • "Wspaniałe stulecie": Kochają się w życiu i serialu

  Para głównych bohaterów zakochuje się w sobie od pierwszego wejrzenia. Akcja toczy się w muzułmańskim kraju, a wszystko rozpoczyna się od bardzo niemoralnej propozycji.

 • "Wspaniałe stulecie": Czy Meryem Uzerli znalazła już swojego Sulejmana?

  ...​Jako Hürrem nie mogła narzekać na brak szczęścia w miłości. A jak jest prywatnie? Czy zła passa aktorki wreszcie się odwróciła?