• Informacje na temat:

  aktorki skandale

Artykuły na temat: aktorki skandale
Zdjęcia na temat: aktorki skandale
Wideo na temat: aktorki skandale
Dyskusje na temat: aktorki skandale
 • Re: ​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak już nigdy nie rozbierze się przed kamerą...

  Najlepiej niech te wszystkie aktorki i celebrytki raz a dobrze rozbiorą się, pokażą wszystko ze szczegółami co i gdzie mają i będzie wreszcie spokój, że ta chce tamta nie chce a trzecia się na razie zastanawia. Bo może jak skandale będą załatwione i kasa na koncie będzie się zgadzać to widzowie oprócz momentów zobaczą jeszcze jakieś dobre aktorstwo i dobry film.

 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak nie ma problemów z... nagością

  dla wykładowcy ,reżysera, kolegów i rodziny. Każda "odsłona" jest ważna dla tej kandydatki ,a potem aktorki .Musi się podporządkować jak żołnierz zwierzchnikowi . Inaczej taka nie skończy dyplomu i nie zagra za pieniądze . Bo wcześniej musi za darmo . Stąd tyle stresów ,bo skandale utajniane są . Piszą o nich ku starości aktorek i tych celebrytek . Ja tam im nie zazdroszczę !

 • Re: "Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

  Nie myślę, że są to skandale bardzo ładnej pani Heather L. Pierwsze małżeństwo prawdopodobnie nieudane i zawiedzione młodzieńcze nadzieje i rozwód. Poszukiwanie lepszego szczęścia i cóż? Znalazła drugiego męża, gitarzystę Richimiego Samborę w miłosnej scenie ze swoją przyjaciółką. Trudno się dziwić, że słaba psychika i nerwy, puściły u wrażliwej aktorki. Czym się leczyć i ratować? nie