• Informacje na temat:

  aktorki topless na plaży

Artykuły na temat: aktorki topless na plaży
 • Marina Valmont poprowadziła program... topless. Ludzie zamarli

  Kanadyjska prezenterka i aktorka Marina Valmont wprawiła w zdumienie widzów, pojawiając się na wizji topless. Dziewczyna prowadziła wakacyjny program dla jednej ze stacji. Na plaży było tak gorąco, że gwiazdka postanowiła zrzucić z siebie stanik i chwycić za mikrofon topless. Jak myślicie, która polska celebrytka powinna iść w jej ślady?

 • Szapołowska opala się topless! Ale ludzie mieli widoki!

  W tym roku polskie gwiazdy postanowiły najwyraźniej wprowadzić nad Bałtykiem modę na opalanie topless. W końcu na zachodzie Europy to bardzo częsty widok, który nikogo nie gorszy. W kraju jednak wciąż nagie kobiece piersi na plaży budzą spore emocje. Ostatnio rodaków z takim widokiem postanowiła nieco oswoić Patrycja Markowska, dzięki czemu trafiła na okładkę "Faktu". (Pisaliśmy o tym  TUTAJ...

 • ...w jej dorobku poważnych ról w docenianych przez krytyków filmach.  Wróblewska za to jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio celebrytka dodała zdjęcie, na którym pozuje topless. Co...

 • 80 tys. za nagie zdjęcia Steczkowskiej

  ..., potwierdzając sądowy nakaz przeprosin przez "Fakt" aktorki Anny Muchy i zapłaty jej 75 tys. zł za publikację jej zdjęć topless bez jej zgody. W marcu br. Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał "SE" przeprosiny Małgorzaty Kożuchowskiej i wypłacenie jej 40 tys. zł zadośćuczynienia za publikację bez zgody znanej aktorki jej zdjęć topless na plaży w Grecji. W tym samym miesiącu Sąd Okręgowy...

 • Doda wygrała z tabloidem

  Małgorzaty Kożuchowskiej i wypłacenie jej 40 tys. zł zadośćuczynienia (chciała 100 tys.) za publikację bez jej zgody zdjęć topless na plaży w Grecji. Doda ma wytoczyć też proces "Faktowi", który pisał(...)" aktorki Anny Muchy za publikację jej zdjęć topless bez jej zgody oraz zapłaty jej 75 tys. zł.

 • Mucha: "Poczułam się, jakby mnie zgwałcono"

  Kiedy "Fakt" w 2004 roku pokazał Annę Muchę opalającą się topless na egipskiej plaży, aktorka poczuła się urażona. Złożyła pozew do sądu. Po wygranym procesie stwierdziła: "To był zamach na moją prywatność, poczułam się, jakby mnie zgwałcono" - powiedziała. Dzisiaj odrzuca propozycje rozbieranych sesji, gdyż jak twierdzi, nie chce stać się produktem na sprzedaż. "Problem z Muchą polega na tym, że...

 • Kożuchowska wygrała z tabloidem

  Wydawca "Super Expressu" musi przeprosić Małgorzatę Kożuchowską i wypłacić jej 40 tys. zł zadośćuczynienia (chciała 100 tys.) za publikację bez jej zgody zdjęć topless na plaży w Grecji - orzekł we wtorek Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.

 • Mucha wygrała z "Faktem"

  Nawet celebrities mają prawo do ochrony prywatności - podkreślił Sąd Najwyższy, który w czwartek oddalił kasację od wyroku w procesie aktorki Anny Muchy z wydawcą dziennika "Fakt". Tym samym "Fakt" ostatecznie przegrał proces z Muchą.

 • Tabloid ma przeprosić Dodę

  Wydawca "Super Expressu" ma przeprosić Dodę za podanie nieprawdy, jakoby popularna piosenkarka pojawiła się na jednej z branżowych imprez bez bielizny - orzekł we wtorek (24 marca) Sąd Okręgowy Warszawa-Praga.

 • Gwiazdy kontra brukowce

  Określenie "pier***one szczury", jakie Edyta Górniak zastosowała ostatnio w stosunku do dziennikarzy przejdzie zapewne do historii stosunków rodzimych gwiazd show biznesu z prasą. Wokalistka podała do sądu dwa popularne dzienniki - czy ma szansę na wygraną? Kilku zagranicznym gwiazdom taka sztuka się udała.