• Informacje na temat:

  aktorki w ciąży zdjęcia

Artykuły na temat: aktorki w ciąży zdjęcia
 • Eva Longoria: Zaokrąglony brzuszek aktorki!

  Zdjęcia Evy Longorii (42 l.) z jednej z imprez wzbudziły falę spekulacji…

 • Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się pierwszego dziecka?

  Jessica Biel jest w ciąży. Według mediów, pierwsze dziecko aktorki i piosenkarza Justina Timberlakea przyjdzie na świat w kwietniu.

 • Jennifer Garner jest w ciąży?!

  W gazetach pojawiły się zdjęcia Jennifer Garner (44 l.) z zaokrąglonym brzuszkiem. Zagraniczne media przekonują, że aktorka jest w ciąży!

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik w drugiej ciąży!

  Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej", do tej pory nie komentowała doniesień na temat tego, że spodziewa się potomstwa. Jednak te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

 • Kasia Smutniak u Tavianich i Morettiego

  Widzowie we Włoszech zobaczą wkrótce Kasię Smutniak w dwóch filmach znakomitych reżyserów: braci Paolo i Vittorio Tavianich oraz Nanniego Morettiego. Prasa włoska z wielkim uznaniem pisze o aktorce, która jest porównywana nawet do Marleny Dietrich.

 • 47-letnia Jennifer Aniston w ciąży?!

  Do aktorki regularnie docierają plotki na temat jej stanu błogosławionego. Do tej pory jednak żadne z tych doniesień nie okazały się prawdziwe. Tym razem może być inaczej! Magazyn "In Touch" opublikował zdjęcia, na których widzimy Jennifer Aniston w bikini. To, co przyciąga największą uwagę, to oczywiście jej zaokrąglony brzuszek! Dodatkowo, zaufane źródło gazety potwierdza, że aktorce w końcu...

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • Kate Winslet jest w ciąży?!

  ...przez zdjęcia z gali ocarowej, które pojawiły się w sieci. Chodzi o fotografie, na których aktorka rozmawia ze swoimi koleżankami po fachu, Cate Blanchett i Brie Larson. Nie byłoby w tym nic(...) oznajmiała im radosną nowinę. Serwis TMZ postanowił dowiedzieć się, jaka jest prawda. Znajomy aktorki wyjawił serwisowi, że aktorka nie spodziewa się czwartego dziecka, a rozmowa Kate Winslet...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

Zdjęcia na temat: aktorki w ciąży zdjęcia
Wideo na temat: aktorki w ciąży zdjęcia
 • Czy Weronika Książkiewicz jest w ciąży?

  Weronika Książkiewicz (37 l.) jest w ciąży? Można było ją zobaczyć z... zaokrąglonym brzuchem. Aktorka w rozmowie z Jastrzębską opowiedziała o tej ciąży. Okazuje się, że była to charakteryzacja na potrzeby filmu. "Jesteśmy w trakcie zdjęć do 'Planety singli 2' i 'Planety singli 3'. Przyznam, że najpierw przyczepiali mi brzuszek taki sześciomiesięczny, potem dziewięciomiesięczny. I tak zaczęłam

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.