• Informacje na temat:

  aktorki w hotel 52

Artykuły na temat: aktorki w hotel 52
 • "Hotel 52": Klaudia Halejcio pomaga dzieciom

  ...serialu "Hotel 52" ma nadzieję, że uda jej się stworzyć przestrzeń artystycznego wyrazu dla jak największej liczby dzieci.(...) mi instytucji nie zajmowała się tym, więc stwierdziłam, że może warto stworzyć taką fundację - mówi Klaudia Halejcio w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle. Według aktorki pomoc...

 • Cielecka odchodzi z "Hotelu 52"!

  Magdalena Cielecka, czyli Iwona Szwed z "Hotelu 52", na bankiecie z okazji zakończenia 5. sezonu serialu ogłosiła, że odchodzi z jego ekipy...

 • Hotel 52

  ...miłość. W hotelu zjawia się emerytowana aktorka, Helena, i rozpowiada, że przyjechała na wywiad. Szybko wychodzi na jaw, że kłamie. Przeglądając strony internetowe, Iwona zauważa wiadomość o zniknięciu aktorki. W hotelu wybucha pożar. Podczas gdy personel zajmuje się ewakuacją gości, Marta idzie do gabinetu Iwony. Pod wpływem dymu traci przytomność.

 • "Hotel 52": Europejski poziom

  Fanów serialu "Hotel 52" z pewnością zmartwi fakt, że właśnie zakończyły się zdjęcia do tej produkcji, ucieszy natomiast wiadomość, że 15 czerwca rusza jej druga transza.

 • "Hotel 52": Weronika Rosati wygrała batalię o swe dobre imię!

  Weronika Rosati, czyli Maria Jordan z "Hotelu 52", przez 4 lata walczyła o swe dobre imię z autorem i wydawcą książki "Nocnik", w której opisane zostały zdarzenia pozwalające rozpoznać w jednej z bohaterek... Weronikę. 19 lutego Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wreszcie wyrok w tej sprawie!

 • Ada Fijał świętuje 36. urodziny!

  Ada Fijał, która pojawiła się w takich serialach, jak "Hotel 52", "Klan", "Barwy szczęścia" czy "Wiadomości z drugiej ręki", skończy w sobotę, 20 października, 36 lat. Przy okazji urodzin świętować będzie także 10. rocznicę ukończenia krakowskiej szkoły teatralnej.

 • Hotel 52

  ...miłość. W hotelu zjawia się emerytowana aktorka, Helena, i rozpowiada, że przyjechała na wywiad. Szybko wychodzi na jaw, że kłamie. Przeglądając strony internetowe, Iwona zauważa wiadomość o zniknięciu aktorki. W hotelu wybucha pożar. Podczas gdy personel zajmuje się ewakuacją gości, Marta idzie do gabinetu Iwony. Pod wpływem dymu traci przytomność.

 • Koroniewska w "Hotelu 52"

  W Konstancinie pod Warszawą trwają zdjęcia do nowej serii serialu "Hotel 52". Na planie pojawiła się Joanna Koroniewska, która będzie gościem tytułowego hotel i wcieli się w młodą kobietę zakochaną w księdzu.

 • "Hotel 52": Weronika Rosati nie pojawiła się w sądzie, bo trafiła do szpitala!

  Weronika Rosati, czyli Maria z "Hotelu 52", nie pojawiła się w poniedziałek na procesie sądowym dotyczącym sprawy związanej z książką Andrzeja Żuławskiego. Prawnicy poinformowali, że artystka znalazła się w szpitalu. Powodem jest uraz nogi, którego doznała we wrześniowym wypadku.

 • Potrafię się z siebie śmiać

  Dla młodej aktorki główna rola w serialu była jak skok na głęboką wodę. - Bardzo dużo się nauczyłam, jest to dla mnie świetne doświadczenie - mówi Laura Samojłowicz o pracy na planie "Hotelu 52" .

Zdjęcia na temat: aktorki w hotel 52
Wideo na temat: aktorki w hotel 52
 • Nowy image gwiazdy serialu "Hotel 52"

  Laura Samojłowicz - aktorka, którą możemy oglądać w serialu "Hotel 52" zmieniła fryzurę. Zobacz, jak teraz wygląda!

 • Opowieść nr 52

  Czasami umysł jest najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym możesz się znaleźć? Thriller dziejący się na pograniczu wyobraźni i rzeczywistości. Bohaterem filmu jest Jason, nieśmiały architekt. Pewnego wieczoru w jego domu pojawia się Penelope, zaproszona na kolację przez jednego z przyjaciół bohatera. Bardzo szybko zawiązuje się między nimi więź. Nim się obejrzą - mieszkają już pod jednym dachem? Wszystko wydaje się idealne, lepsze niż dotychczas, ale z pewnością nie takie, jakie by się...

 • Ada Fijał w "Hotelu 52"

  Ada Fijał, którą ostatnio pochłonął zawód recenzentki stylizacji gwiazd, wraca do aktorstwa. - W serialu "Hotel 52" gram nową menedżerkę hotelowej restauracji. To bohaterka "po przejściach", dlatego myślę, że wiele kobiet będzie się z nią identyfikować - mówi aktorka.

 • Hotel Transylwania 3D

  Grupa dobrze znanych strasznych postaci takich jak: Frankenstein, Mumia, Dracula oraz Wilkołak chowa się w hotelu na peryferiach Transylwanii.

Dyskusje na temat: aktorki w hotel 52