• Informacje na temat:

  aktorki w kąpieli

Artykuły na temat: aktorki w kąpieli
 • Filmik, na którym Basia Kurdej-Szatan (32 l.) wraz z córeczką śpiewają w wannie podczas wspólnej kąpieli wywołał skrajne emocje i lawinę komentarzy. Jedni internauci byli zbulwersowani tym, że dorosła kobieta kąpie się razem z dzieckiem, inni - że absolutnie nie powinno się upubliczniać takich intymnych chwil. Aktorka zupełnie nie rozumie tego oburzenia.

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • Grażyna Wolszczak opala się na cmentarzu!

  Grażyna Wolszczak (58 l.) znalazła dość osobliwe miejsce na zażywanie kąpieli słonecznych!

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Związek Mariana Opani wisiał na włosku. "Przyszła żona omal nie padła trupem, gdy to zobaczyła"

  Ta fascynacja o mało co nie doprowadziła do rozpadu jego związku. Marian Opania (76 l.) stracił głowę dla urodziwej aktorki. Prawdę po latach ujawnił znany reżyser...

 • Anna Przybylska? Dlaczego nie!

  Anna Przybylska ( "Kariera Nikosia Dyzmy" ) w pełnej erotyzmu scenie kąpieli w jeziorze? Wyobrażacie ją sobie wynurzającą się z wody z błyszczącymi kroplami na nagiej skórze...? Stare numery "Playboy'a" można wyrzucić do kosza. Teraz najbardziej seksowne fotki będą z planu "Dlaczego nie!"! Aktorka dołączyła bowiem do obsady najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego ( "Tylko mnie kochaj" ).

 • "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio musi dbać o to, jak wygląda!

  Klaudia Halejcio, czyli Luiza z "Pierwszej miłości", biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. - Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję - mówi aktorka.

 • Zmarła Janet Leigh

  Janet Leigh, aktorka znana między innymi z thrillera "Psychoza" Alfreda Hitchcocka, zmarła w swoim domu w Beverly Hills. Miała 77 lat. O śmierci Leigh, która od roku chorowała, poinformowała agencję Associated Press, w poniedziałek, 4 września, rzeczniczka córki aktorki, Heidi Schaeffer.

 • "Współczesna rodzina": Romans Beckhama i Cox? Znamy prawdę o kontrowersyjnym wideo!

  ... Publikacja aktorki i piłkarza wzbudziła w październiku niemałe poruszenie w sieci. Wspólne wideo Cox i Beckhama w wannie aktorka podpisała enigmatycznie "Za gorąco w tej gorącej kąpieli(...) nawet przyjaciółkę aktorki, Jennifer Aniston, która skomentowała post słowami: "Czekajcie... Co tu się dzieje"?! Czytaj dalej --> @CourteneyCox visit #ModernFamily ! pic.twitter.com...

 • Księga filmów Felliniego

  "Gdy robię film, jestem jak Krzysztof Kolumb kierujący wyprawą, która ciągle chce zawrócić" - te słowa Federica Felliniego znalazły się na okładce wydanego w Polsce albumu poświęconego życiu i twórczości wybitnego włoskiego reżysera.

Zdjęcia na temat: aktorki w kąpieli
Wideo na temat: aktorki w kąpieli
 • Barbara Kurdej-Szatan broni nagiej kąpieli z córką

  Filmik, na którym Basia Kurdej-Szatan wraz z córeczką śpiewają w wannie podczas wspólnej kąpieli wywołał skrajne emocje i lawinę komentarzy. Jedni internauci byli zbulwersowani tym, że dorosła kobieta kąpie się razem z dzieckiem, inni - że absolutnie nie powinno się upubliczniać takich intymnych chwil. Aktorka zupełnie nie rozumie tego oburzenia.

Dyskusje na temat: aktorki w kąpieli