• Informacje na temat:

  aktorki w labiryncie

Artykuły na temat: aktorki w labiryncie
 • Anna Wojton: Popularność przyniósł jej serial "W labiryncie". Co dzisiaj robi?

  Zagrała laborantkę Mariolę Kaczorek w pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (1988-90). Serial odniósł ogromny sukces. Anna Wojton jednak po trzech sezonach zrezygnowała z roli, bo uznała, że przyszedł czas na nowe aktorskie wyzwania. Jak radzi sobie dzisiaj?

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • "Labirynt namiętności": Miłosny trójkąt

  ...w "Labiryncie...", żeby odciąć się od wizerunku księdza, jaki przylgnął do niego po "Cristinie". Spodobało mu się to, że w nowej telenoweli miał wcielić się w malarza. Aktor wypożyczył na plan obrazy Carlosa Garcii. Sam również zgłębił tajniki malarstwa, żeby pokazać widzom proces tworzenia dzieł plastycznych i to, w jakim stopniu oddają one przeżycia wewnętrzne artysty. Gdy producent szukał aktorki...

 • Kaya Scodelairo nową gwiazdą "Piratów z Karaibów"

  Brytyjska aktorka Kaya Scodelairo zagra główną kobieca postać w piątej części "Piratów z Karaibów" - producent serii, Jerry Brickheimer, poinformował na Twitterze. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lutym w Australii.

 • "W labiryncie": Pierwsza telenowela

  ...zrobił. Filmowiec zaprosił do współpracy scenarzystę Wojciecha Niżyńskiego i po pół roku wytężonej pracy, w październiku 1988 roku ekipa "W labiryncie" weszła na plan. A 30 grudnia tego samego roku(...) nie przyjęła również Joanna Żółkowska. Aktorem, który od początku wierzył w powodzenie "W labiryncie" i bez żadnych oporów przyjął rolę Adama Racewicza, był Marek Kondrat. - Moje środowisko żyło...

 • McCarthy i Watts: Nieoczekiwana zmiana ról

  W filmie "Mów mi Vincent", który od 12 grudnia będziemy oglądać na polskich ekranach, obok grającego tytułową rolę Billa Murraya ("Grand Budapest Hotel", "Dzień świstaka"), zobaczymy dwie znakomite aktorki, obsadzone... wbrew stereotypom.

 • Agnieszka Robótka-Michalska: Co dziś robi gwiazda serialu "W Labiryncie"?

  Jej kariera filmowa przypominała trochę bieg z przeszkodami. Niektóre z nich Agnieszka Robótka- Michalska (54 l.) pokonała płynnie, na kilku się potknęła. Kiedy była u szczytu sławy, nieoczekiwanie odeszła z serialu "W Labiryncie". Po latach wyjawiła, dlaczego.

 • Woodley i O'Brien triumfowali na gali MTV

  Shailene Woodley i Dylan O'Brien mają największe powody do zadowolenia po tegorocznej gali MTV Movie Award. Oboje odebrali po trzy statuetki. Zresztą większość nagród trafiła w ręce młodych gwiazd kina, choć nie zabrakło wyróżnienia także dla... Meryl Streep.

 • "W labiryncie": Anna Chodakowska wstydzi się ludzkiej bezmyślności wobec zwierząt

  Anna Chodakowska, czyli niezapomniana Renata Glinicka z pierwszej polskiej telenoweli „W labiryncie”, od kilku lat nie zagrała żadnej nowej roli. Aktorka niemal cały swój czas poświęca gromadce kotów, którymi się opiekuje, oraz walce o prawa zwierząt.

 • Dlaczego nie pojawili się na Oscarach?

  Na tegorocznej gali rozdania Oscarów zabrakło kilku znanych gwiazd. Ich nieobecność wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród mediów. Na czerwonym dywanie nie pojawili się m.in. Angelina Jolie i Brad Pit. Plotkarskie portale odnotowały także nieobecność Jennifer Lawrence, Andrew Garfielda i Ryana Goslinga. Co robiły te gwiazdy podczas gdy ich branżowi koledzy brylowali na czerwonym dywanie?

Zdjęcia na temat: aktorki w labiryncie
Wideo na temat: aktorki w labiryncie
 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: aktorki w labiryncie
 • Re: "W labiryncie": Anna Chodakowska wstydzi się ludzkiej bezmyślności wobec zwierząt

  Kiedy bylam dziec kiem , pani Chodak owska mylila mi sie z Dalko wska , wiewcie jak Rodo wicz z Sipin ska czy Jaro cka z Jant arka . Niestety pani Choda kowskiej nie lubilam i nie lubie , ale tylko jako aktorki gra jakby byla myslami hen,za gora , za rzeka , ale skoro lubi zwierzeta , i pomaga im , to pewnie jest dobrym czlowiekiem , chociaz sa i tacy obroncy zwierzat , ze im krzywdy nie zrobia

 • Re: "Plebania": Sylwia Wysocka była pierwszą muzą... Mariusza Trelińskiego

  Rzeczywiście, grała w serialu "W Labiryncie", synową pani Marii. Grała w ciemnej peruce z krótkimi włosami. Niestety, minusem aktorki jest brzydka barwa głosu.

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  Prawda czasu ,prawda ekranu ,wiecie rozumiecie …. Faktycznie tak było , tylko bardziej brutalnie często , no ,ale w filmie pokazać tego nie można. Obie aktorki niezłe laski. A pani Łozińska zagrała zaledwie 12 lat póżniej kolejną zapadającą w pamięć role - w serialu ,,W labiryncie'' . Szkoda ,że p. Szewczyk zmieniła zawód , bo też miała dryg. Byłyby to w gruncie rzeczy dobre czasy ,gdyby nie

 • Re: Wyleciał z pracy przez jej fochy!

  Uwazam ,ze wymiana Pani Laury na inna aktorke to bardzo zly pomysl.Moze w amerykanskich serialach tak robia.w polskich dzieje sie tak bardzo,bardzo zadko.Osobiscie pamietam tylko zamiane bohatera w "Klanie" i bohaterki w"Labiryncie". Jestem przeciwna wymianie aktorki grajacej Natalie.