• Informacje na temat:

  aktorki w odważnych scenach

Artykuły na temat: aktorki w odważnych scenach
 • "Czterdziestolatek": Odważna i bezkompromisowa

  ...fantastycznych kreacji, przeniosła się do stolicy i została aktorką Teatru Ateneum. Na warszawskich scenach do dziś święci triumfy zarówno w repertuarze dramatycznym, jak i komediowym. Każda jej kreacja...

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • Kasia Warnke: Mąż jest zachwycony moimi scenami seksu

  W styczniu do kin wejdzie kolejny "hit" Patryka Vegi - tym razem "Kobiety mafii". W jednej z ról widzowie zobaczą Katarzynę Warnke (40 l.), która na ekranie pokaże się w kilku odważnych scenach.

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

 • 17-letnia córka Englerta i Ścibakówny zagrała scenę seksu w "Barwach szczęścia"!

  Helena Englert, córka pary aktorskiej Beaty Ścibakówny (49 l.) i Jana Englerta (74 l.), wystąpiła w odważnej scenie w serialu "Barwy szczęścia". Rodzice 17-letniej aktorki są zdegustowani.

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

 • "rodzinka.pl": Halina Skoczyńska nie żyje! Wspomnienie o aktorce

  ..., grała na scenach Krakowa, Wrocławia, Poznania i Łodzi. Za swe teatralne role zdobyła kilkanaście nagród i została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi. Przez wiele lat Halina Skoczyńska pracowała(...)". To tylko niektóre wpisy z facebookowego profilu "rodzinki.pl". Widzowie, podobnie jak cała ekipa serialu, piszą o tęsknocie po stracie wielkiej aktorki. "Będziemy bardzo tęsknić"... - Dojrzałość...

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • "Na Wspólnej": Anna Cieślak nie chce się rozbierać przed kamerą i na scenie...

  ...nie jest rozebranie się do rosołu, ale wiarygodne zagranie w tzw. rozbieranych scenach bez odsłaniania całego ciała. - Można to osiągnąć poprzez odpowiednie ustawienie świateł, zbliżenie na detale(...)" wydaje się, że w scenach erotycznych wcale nie nagość jest najważniejsza. - To nic trudnego rozebrać się przed kamerą... W aktorstwie nie chodzi przecież o dosłowność, ale o zachowanie pewnej...

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

Zdjęcia na temat: aktorki w odważnych scenach