• Informacje na temat:

  aktorki wdowy

Artykuły na temat: aktorki wdowy
 • Maja Ostaszewska: Wielki smutek aktorki. Nie sądziła, że to ich ostatnie spotkanie

  Szok, niedowierzanie i ogromny smutek spowodowany świadomością, jak ulotne jest życie. Takie emocje towarzyszyły Mai Ostaszewskiej (45 l.), gdy dowiedziała się o śmierci Ewy Dyakowskiej-Berbeki (†61 l.), wdowy po himalaiście Macieju Berbece (†60 l.).

 • Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Scarlett Johansson wyznała, że jest gotowa, aby powstał osobny film na temat Czarnej Wdowy. Czy powstanie produkcja, poświęcony jedynej kobiecie wśród Avengersów?

 • Co dzieje się z wdową po Perepeczce? Agnieszka Fitkau-Perepeczko przyjechała do Polski

  Od czasu do czasu Agnieszka Fitkau-Perepeczko (77 l.) pojawia się na salonach, lecz na co dzień unika błysku fleszy. Prowadzi szczęśliwe życie w Australii. Natomiast ostatnio wybrała się do Polski, gdzie została zaproszona na spotkanie z góralami. Co słychać u wdowy po Marku Perepeczce (†63 l.)?

 • "Avengers: Czas Ultrona": Mroczne sekrety Czarnej Wdowy

  Scarlett Johansson, która w kolejnym filmie serii "Avengers" wcieli się już po raz czwarty w postać Czarnej Wdowy zdradza, że w obrazie "Czas Ultrona" dowiemy się nieco więcej o smutnej przeszłości jej bohaterki.

 • Wdowa po Holoubku nie jest już samotna!

  Magdalena Zawadzka (73 l.), wdowa po Gustawie Holoubku, i reżyser Janusz Majewski (86 l.) znają się od ponad pięćdziesięciu lat i darzą sympatią. W ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyli.

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • "Panny i wdowy": Gwiazda PRL-u zrezygnowała z kariery. Co się z nią stało?

  ...w produkcji "Panny i wdowy" w reżyserii Janusza Zaorskiego. Prywatnie Joanna Sobieska-Gessler była żoną Krzysztofa Chamca; później Adama Gesslera. Jest matką dwójki synów. Po zakończeniu zdjęć do serialu "Panny i wdowy" aktorka zniknęła z mediów i poświęciła się życiu rodzinnemu.

 • Kobieca siła w "Avengers: Czas Ultrona"

  W drugiej części przygód z filmowej serii Avengers poznamy kolejną niezwykłą bohaterkę o intrygującej urodzie, ale i ogromnej mocy! W "Avengers: Czas Ultrona" do znanej już widzom Natashy Romanoff, czyli Czarnej Wdowy - w tej roli niesamowita Scarlett Johansson - dołącza Wanda Maximoff znana jako Scarlet Witch, grana przez Elizabeth Olsen.

 • Małgorzata Foremniak zaprzyjaźniła się z wdową po Dzikim!

  ...rodzice aktorki, najpierw mama Marianna, a potem ojciec Kazimierz. Nie kryła obaw, kiedy po rozwodzie Waldemar Dziki poświęcił się pracy dyrektora generalnego ukraińskiej stacji telewizyjnej...

 • Ewa Telega: Blondynka po 50-tce

  Od niedawna Ewa Telega jest blondynką. - Obiecałam sobie, że zostanę nią na 50. urodziny - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: aktorki wdowy
Wideo na temat: aktorki wdowy
 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

Dyskusje na temat: aktorki wdowy