• Informacje na temat:

  aktorki z brzuchem

Artykuły na temat: aktorki z brzuchem
 • Barbara Kurdej-Szatan z zaokrąglonym (?) brzuchem na premierze filmu

  ...zadawali sobie fani aktorki, kiedy ta w jednym z odcinków "The Voice of Poland" pojawiła się w kreacji, która według niektórych miała uwidaczniać krągłości w okolicach brzucha. W końcu głos zabrała...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Katarzyna Warnke jednak w ciąży! Odsłoniła zaokrąglony brzuch!

  A jednak to prawda! Kasia Warnke (42 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka wybrała oryginalny sposób, by potwierdzić radosne nowiny. Z odsłoniętym ciążowym brzuchem wystąpiła na wybiegu!

 • Kasia Smutniak u Tavianich i Morettiego

  Widzowie we Włoszech zobaczą wkrótce Kasię Smutniak w dwóch filmach znakomitych reżyserów: braci Paolo i Vittorio Tavianich oraz Nanniego Morettiego. Prasa włoska z wielkim uznaniem pisze o aktorce, która jest porównywana nawet do Marleny Dietrich.

 • Marta Wierzbicka z ciążowym brzuchem. A to zaskoczenie!

  Marta Wierzbicka (28 l.) opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Czyżby aktorka wkrótce miała zostać mamą?

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • Wiktoria Gąsiewska pozuje z ciążowym brzuchem. Adam Zdrójkowski będzie ojcem?

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) nie spodziewała się, że jej zdjęcia z InstaStory wywołają taką lawinę spekulacji. Aktorka pokazała się z ciążowym brzuchem! Czyżby ona i Adam Zdrójkowski (19 l.) mieli zostać rodzicami? Już wszystko jasne!

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • Katarzyna Maciąg jest w ciąży! Na zdjęciach widać już spory brzuch!

  Katarzyna Maciąg (37 l.) pojawiła się na obchodach imienin Jana Kochanowskiego w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie. Aktorka zaskoczyła wszystkich swoją letnią stylizacją, która wyeksponowała ciążowy brzuch.

 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach.

Zdjęcia na temat: aktorki z brzuchem
Wideo na temat: aktorki z brzuchem
 • Ogromny brzuch Halle Berry

  Aktorka Halle Berry w zaawansowanej ciąży odwiedza przyjaciółkę w Hollywood 7 lutego.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Czy Weronika Książkiewicz jest w ciąży?

  Weronika Książkiewicz (37 l.) jest w ciąży? Można było ją zobaczyć z... zaokrąglonym brzuchem. Aktorka w rozmowie z Jastrzębską opowiedziała o tej ciąży. Okazuje się, że była to charakteryzacja na potrzeby filmu. "Jesteśmy w trakcie zdjęć do 'Planety singli 2' i 'Planety singli 3'. Przyznam, że najpierw przyczepiali mi brzuszek taki sześciomiesięczny, potem dziewięciomiesięczny. I tak zaczęłam

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...