• Informacje na temat:

  aktorki z dynastii

Artykuły na temat: aktorki z dynastii
 • "Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

  Heather Locklear, kiedyś gwiazda „Dynastii”, należała do grona ulubienic małego ekranu. Niestety, dziś media piszą o niej jedynie w kontekście kolejnych skandali.

 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I": Nowy trailer

  W listopadzie do kin trafi kolejna część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" w reżyserii Francisa Lawrence'a. Podobnie jak w poprzednich filmach, obok grających główne role Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen) i Josha Hutchersona (Peeta Mellark), zobaczymy doskonałych aktorów także na drugim planie.

 • ​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

  Była gwiazdą lat 80. i 90. Miała wszystko - urodę, talent, sławę i pieniądze. Dzisiaj trudno w niej rozpoznać piękność z "Dynastii". Heather Locklear od lat walczy z uzależnieniem i zaburzeniami psychicznymi. Niedawno sąd skierował ją na leczenie psychiatryczne. Aktorka może nawet trafić do więzienia.

 • "Igrzyska śmierci" na scenie w 2016!

  Pierwsze dwa filmy serii "Igrzyska śmierci" zarobiły ponad 1,5 miliarda dolarów, wytwórnia Lionsgate kuje więc żelazo póki gorące. W 2016 roku w Londynie odbędzie się premiera scenicznej adaptacji trylogii Suzanne Collins.

 • "Dynastia": Niespełnione marzenia Lindy Evans

  Choć w jej filmografii znajduje się ponad 30 tytułów, wszyscy kojarzą ją głównie z roli Krystle Carrington w „Dynastii”. Miała sławę i pieniądze. Te jednak nie zrekompensowały jej braków w życiu osobistym.

 • "Mapy gwiazd": Nietypowy dramat rodzinny

  "Dramat rodzinny, tyle że dość nietypowy" - tak David Cronenberg określa swoją najnowszą produkcję "Mapy gwiazd".

 • "Dynastia": Miłość odmładza Joan Collins

  Po wieloletniej nieobecności niezapomniana Alexis z "Dynastii" wróciła na polskie ekrany. Tym razem jednak w kolejnej odsłonie... "American Horror Story", gdzie gra rolę hollywoodzkiej matrony, Evie(...). Aarona Spellinga poznałam także na jednej z takich imprez. Gdyby nie ten przypadek, nie zagrałabym Alexis w "Dynastii" - wyznała z uśmiechem podczas innej rozmowy. A ten uśmiech nie znika...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Już nie taka grzeczna

  Uchodząca za królową komedii romantycznych Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem.

 • Linda Evans: Co się stało ze słynną gwiazdą "Dynastii"?

  ...aktorką, bo moim marzeniem było stworzenie prawdziwego domu" – uparcie powtarzała w wywiadach. Niedługo potem zmarła matka Lindy. Dziewczyna dostała się pod skrzydła znanej aktorki Barbary Stanwyck, która(...) z "Dynastii". Ale ciągle zamiast występować w filmach, zajmowała się dziećmi Johna. Derek wreszcie zaproponował swojej żonie rolę w filmie. Na zdjęcia polecieli do Grecji, jednak na miejscu Linda odkryła...

 • "Jupiter: Intronizacja" : Kosmiczna opera mydlana

  Dwudziestokilkuletnia sprzątaczka okazuje się właścicielką Ziemi, a zarazem matką 14-tysięcznoletnich trojaczków - chciwych i dumnych korpobossów. Innymi słowy rodzeństwo Wachowskich zaprasza widzów nie na kosmiczny "Matrix", a raczej na... "Modę na sukces" gdzieś we wszechświecie.

Zdjęcia na temat: aktorki z dynastii
Wideo na temat: aktorki z dynastii
 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

Dyskusje na temat: aktorki z dynastii